Minulý týden jsem za vámi vyrazil na prezentace spojené s přednáškou o vlivech hudby. Bylo to pro mě celkem náročné, urazil jsem přes 900 km autobusem či vlakem, ale zároveň jsem byl potěšen vaším zájmem o vše, co se povídalo. Někde mi učitelé povídali, že nevydržíte dlouho dávat pozornost (sám to znám z přednášek, jak dávám pozor), ale opět se mi potvrdilo, co dokáže hudba. Někde jsme končili až po dvou a půl hodinách a vy byste rádi ještě další přídavky. Děkuji všem za vytvoření atmosféry (bylo vás přes 260 na čtyřech místech), to mi vždy dodá chuť přijet příště zas.

Při návštěvě Prahy jsem se taky dostal do Rosy a zde jsem dostal krásný dárek a to pre-release verzi nového alba Delirious? - Kingdom of Comfort, které se k vám dostane až v půli dubna. Rád bych se o tuto radost podělil, a tak vám kromě přiblížení kapely taky prozradím, že krátce po oficiálním vyjití poběží na Rádiu7 o tomto albu Pohovka. Teď však nabízím pozvánku k návštěvě slovenského Mediablogu, kde kolegové psali recenzi na celé album, mrkněte do interpretů na rozhovor s Delirious? v Ostravě, navštivte český fanouškovský web a přečtěte si rozhovor s jeho tvůrcem Filem.

 

Odkazy:
http://delirious.tym.cz - český fanoškovský web
http://mediablog.christ-net.sk - recenze nového alba Kingdom of Comfort

 

Můžeš se nám trošku představit?
V občance mám napsané Filip, hodně lidí mi říká Filo.

Jak jsi se dostal k Delirious?
Pravděpodobně za to může album Glo, které se díky nějakým cizincům ocitlo u strýce na Slovensku. To už je pár let zpět.

Jak vznikla myšlenka na tvůj web?
Já ani už pořádně nevím. Vím jen že to bylo v době kdy byl můj kamarád v nemocnici a já sem mu pomáhal se stránkami (http://pod.webzdarma.cz) a nějak při tom vzniknul i tento web.

Podílel jsi se nějakým způsobem na pozvání Delirious na Colours?
Nepodílel, za vše může jedna žena z Ostravy. Ale bylo milé že jsem dostal VIP akreditaci.

Dělal jsi s klukama rozhovor, jací byli v zákulisí před koncertem a po něm?
Působili mile. Jako dobrá parta kamarádů co ráda hraje a dává do toho všechno.
Po koncertě jsme se už neviděli. Říkali, že tady ze sebe vyždímají všechno a pak jedou domů jak nejrychleji můžou a berou si dovolenou.

Jsi na web sám nebo je vás tým?
Novinky píšu sám. Překlady písní dělá ještě pár lidí.

Děláš ještě nějaké jiné akce, napadá mě např. nějaká Delirious párty, něco jako sraz fanoušků nebo cokoli jiného?
Nedělám. Nejlepší akce by byla, kdyby k nám opět přijeli.

Představ si situaci, že jsi natrefil na někoho, kdo o nich nikdy nic neslyšel a chtěl by je nějak v krátkosti představit. Jak bys na to šel?
Asi bych mu dal něco od Delirious? poslechnout. Jinak bych asi popsal skromné začátky. Pak mediální slávu (úspěchy v rádiích, tuším že dvakrát výhra Dove) a pak taky přechod k takzvané worship music, uctívacím písním. V současné době je připravené CD Kingdom Of Comfort k distribuci, k mání bude od dubna. Také se začalo proslýchat že vzniká další DVD. Uvidíme kam dospějí, právě se loučí se svým bubeníkem.

Díky za tvoji práci, ať se daří a zkus povzbudit nějak hudební nadšence:-).
Co říci? Dělejte co máte rádi a myslete přitom na Boha.
F.


Já osobně děkuji Filovi za jeho přínos o povědomí této kapely u nás, Pavel Šupol

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz