Pokud někoho mrzí, že nepatřil k těm několika vyvoleným, kteří směli být na tiskové konferenci s Rebeccou St. James v Táboře, mám pro něj radostné pozvání. Mezi několika pozvanými hosty byla taky Tv Noe a spolu se štábem se zde objevil i Tomáš M. Cigánek, který v televizi připravuje pořad Na koberečku. Pokud patříte mezi milovníky skvělých knih či filmů, je tento pořad určen právě vám. Ovšem není to jen tak povídání o něčem, ale s někým. Proto se Tomáš snaží točit rozhovory např. s autory knih nebo herci. V Táboře se mu naskytla skvělá příležitost mít několik minut Rebeccu jen pro svůj pořad, aby jí mohl položit několik otázek.
Pro mě osobně to bude nádherná vzpomínka na setkání s Rebeccou právě na tiskovce, kde na mě obrovsky zapůsobila tím, že její živý vztah k Pánu ji vede k velké pokoře a dává jejím slovům punc pravdivosti. Když ji slyšíte, tak vás nemůže minout otázka: „Čím to je, že tak populární osoba mluví naprosto přesvědčivě o Bohu?“ Těším se, že i vám pořad Na koberečku v premiéře 5.11. od 21 hodin může dát odpověď.
Chci Tomášovi a všem z televize Noe poděkovat za nás za všechny za celý Tábor a vše, co pro nás obětavě svými přenosy udělali. (Pokud mluvím i za vás, nebojte se jim napsat na stránky reakce na jejich vysílání, možná právě vy budete velkým povzbuzením v okamžicích řešení problémů, které sebou toto vysílání nese)

P.s: Nebuďte smutní, pokud premiéru nestihnete, protože vás čeká spousta repríz.

Odkazy:
http://www.tvnoe.cz/

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz