Tak už je to tady. Soutěž „Hledá se nová tvář,“ díky které může jedna kapela získat den v nahrávacím studiu, spěje ke svému vyvrcholení. Takže finalisté jsou známí, jsou to Blue Zebra 3, Jéňa a MPK a vy máte možnost ovlivnit to, kdo se stane skutečným vítězem. Ptáte se jak? Máte možnost být tuto sobotu 10.11. na festivalu VOX v Praze a kromě odborné poroty rozhodnou i hlasy návštěvníků.
Na koho se dále můžete těšit? Vysoupí Bezefšeho, Gina, Boudapsova, Prorock, Manahem, Maranatha. Letošní zahraniční hosté jsou anglický písničkář John de Jong a slovenská worshipová skupina Timothy. Máte se na co těšit a jak jsem se dočetl, výtěžek festivalu bude věnován Centru sociálních služeb v Praze 11 – Jižní Město. Kdo si chce užít troufnu si říct asi poslední festivalovou akci v letošním roce a k tomu ještě přispět na dobrou věc, tak neváhejte, VOX je tu jen pro vás.

Odkazy:
http://www.vox.signaly.cz/
http://cz.breathecast.com/Christian.Music.News/ - rozhovor o festivalu s Petrem Chloubou
VOX 007 chce přinést průřez tím nejlepším z tvorby hudebních skupin reflektujících poselství evangelia. Volně navazuje na deset ročníků festivalu Vox Clamantis, který se v 90. letech stal známou, kvalitní a žánrově pestrou přehlídkou domácích i zahraničních účinkujících. Hudba prezentovaná na VOXu by měla být vyjádřením svobody uměleckého projevu bez hranic konfesí.

Novinkou loňského ročníku byla soutěž „Nová tvář VOXu“. Porota, složená z hudebníků a hudebních publicistů, i letos vybrala ze zaslaných bezmála třiceti demosnímků méně známých českých skupin tři interprety – jsou jimi Blue Zebra 3, Jéňa a MPK, kterým bude umožněno na VOXu krátké vystoupení. Hlasováním posluchačů a porotou bude na festivalu určen vítěz soutěže, kterému pořadatelé zajistí jeden nahrávací den ve studiu zdarma.

V hlavním programu festivalu vystoupí skupiny i sólisté v žánrovém rozmezí od jazz-folku s prvky latiny – Bezefšeho, přes pop – Gina, pop-rock – Boudapsova, rock a hard-rock – Prorock a Manahem až po mix-core – Maranatha. Na festivalu se představí také dva zahraniční hosté – anglický písničkář John de Jong a slovenská worshipová skupina Timothy.

Pořadateli akce jsou Sdružení Pyramida, Arcidiecézní centrum pro mládež Praha spolu s hudebním vydavatelstvím Rosa. Benefiční výtěžek festivalu bude věnován Centru sociálních služeb v Praze 11 – Jižní Město.

4. ročník festivalu se koná v sobotu 10. 11. 2007 od 14 do 22 hodin, premiérově v nových prostorách Komunitního centra Matky Terezy, ul. U modré školy v Praze 11 (metro C – Háje).

Více informací, např. o rezervaci vstupenek a ubytování, najdete na oficiálním webu festivalu www.vox.signaly.cz.

Lucie Haschková & VOX-team

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz