Protože na pořadu Pohovka Rádia7 se podílí hned několik autorů, je tím dána pestrost tohoto pořadu. Přišla mi upoutávka na to, co se chystá v několika následujících dílech. Nahlédněme společně do kuchyně tohoto pořadu, kde to začíná již pěkně vonět.Ale pěkně po pořádku.
8. 11. máte možnost ochutnat z novinky Jany Peřtové, které koncem prosince vyjde nové album Žalmů. Na Janu prozradím, že její album "Jen v Tebe důvěru mám" mě drželo ve chvílích těžkých bojů při studiu. Palo zase zaznamenal stejně nadšené reakce na toto album, když jej daroval ve věznici. Zkrátka dle mého se máme na co těšit.

 

Ale nezůstane jen u její tvorby, navybírala totiž i písně jiných interpretů, které mají společnou tématiku - Žalmy. V druhé polovině Janu vystřídá Petr Maček, který se zaměří na novinky u nás i za humny.
Koho z vás někdy zaujala kapela Michael, tak se může těšit na rozhovor Giny s Michalem Holasem, který 22. 11. bude představovat jejich nové CD.
O týden později 29. 11. se všichni příznivci Krystal Meyers konečně dočkají hodinky o ní. S měsíčním zpožděním, ale přece!:-)
Přeji krásné chvíle s Pohovkou ať již v premiérových časech vždy ve čtvrtek od 20 hodin nebo při reprízách vždy v úterý od 15 hodin.

Odkazy:
http://www.radio7.cz/

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz