Mám pro vás skvělou nabídkuku, kterou nám poslala zpěvačka Gina. Jedná se možnost spolupracovat na hudebním pořadu Pohovka, který spolu vytváříme. Vy můžete být spoluautory a sám mohu dosvědčit, že to není zas až tak těžké. Ze své vlastní zkušenosti vím, že k tomu stačí jen nadšení a scénář jde sám od ruky. Navíc pokud máte i trochu času navíc, můžete nahlédnout do studia a zkusit si tento pořad natočit sami. Mně většinou čas nevychází, tak píši jen scénáře, které již oni v rádiu natočí.

 

Ale teď již předávám slovo Gině:

„Posloucháte současnou křesťanskou hudbu? Máte své oblíbené interprety či kapely a uměli byste o nich něco říct nebo napsat? Rádi byste přispěli svým nápaditým způsobem ke zlepšení hudebních pořadů Pohovka? Hledáme externí spolupracovníky.

Výhody? Naučíte se pracovat s mikrofonem, psát scénáře a ještě k tomu si posluchači budou moci poslechnout něco nového a neokoukaného.

 Jestli vás jen malinko naše nabídka zaujala, ničeho se nebojte a napište nám na tuto adresu:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu napište - pro Ginu Pohovka.“

 

Pro toho, kdo by se chtěl inspirovat, jak takový scénář vypadá, nahlédněte do scénáře o Casting Crowns. Tak tvořím např. já, ale vaší fantazii se meze nekladou, tvář pořadu je jen v našich rukou a je dobře, že mu každý vtiskne svou podobu. 

Pavel

 

 

Odkazy:

http://www.radio7.cz

 

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz