O dobré zprávy není  nouze a tak jsem rád, že k skutečné lahůdce, o které informovali kluci na Musicmixu, že do Ostravy 13. listopadu zavítá polská legenda 2 Tm 2,3, mohu přidat další. O necelý měsíc později totiž k nám do republiky zavítají z Ameriky Day of Fire a to 7. prosince do Liberce.

 

 

 

 

Sluší se ještě doplnit, že 2 Tm 2,3 v poslední době vystupovali se svou akustickou verzí koncertu, se kterou zavítali i do Trnavy. V Ostravě nás tentokrát čeká jejich rockové vystoupení. Nezapomeňte si je tedy vychutnat od 19:30 v klubu Templ na Stodolní ulici.

 

Day of Fire se měli v Liberci objevit již před asi třemi lety, ale tehdy se aspoň dle mých informací nepodařilo vše dotáhnout do konce. Zdá se však, že někdo z pořadatelů J-festu si neodpustil splnění tohoto snu a tak je přivítají na tomto festiválku letos. Máme se tedy na co těšit. Snad se zde na webu časem objeví i velmi zajímavé svědectví zpěváka Joshe Browna o jeho cestě k Bohu, při níž si prošel alkoholem, slavnými koncerty pro 40. tisíc posluchačů, drogami a vězením. Možná by se mohlo zdát, že jako slavný měl vše, on však mluví o obrovské prázdnotě, kterou nakonec naplnil pokoj z přijetí Krista do svého života.

 

Odkazy:

http://www.2tm23.art.pl/

http://www.zulu.cz/templ/program.php

http://www.dayoffire.com/

http://j-fest.cz/

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz