Friends On Tour, čili přátelé na cestě, je název projektu dvou kapel: žilinské Andy & P. R. C. a zlínské MRRK. Obě skupiny se hlásí ke gospelu, tzn. moderní křesťanské hudbě. Ve své tvorbě, jak rockové, tak folk-popové, zpívají o běžných životních situacích, do kterých promítají lidské a křesťanské hodnoty.

 

 

Friends On Tour organizují jednou za půl roku v jeden víkend, kdy hrají na dvou místech s dalšími kapelami, které se také hlásí ke gospelu. Smyslem, kromě koncertování, je vytváření jakéhosi „muzikantského společenství“ směřujícího ke stejnému cíli. Nejde o chválcové koncerty, jde však o Boha, o lidi, o bližní a o nově vznikající a trvalá přátelství.

 

 

Na letošní listopad je naplánovaný 3. hudební víkend. Tentokrát se 15. 11. 2008 od 19,00 představí v Novém Městě nad Metují v klubu Mandl se skupinou Rest Day.

 

Následující den 16. 11. 2008 od 16,00 vystoupí v kulturním domě ve Víchové nad Jizerou se skupinami Vavřineček, Víbůh a Stopdepress.

 

Pokud by se našli hudební uskupení, hudební aktivisti, či fanoušci, kterým se myšlenka Friends On Tour zamlouvá, neváhejte nás kontaktovat (http://www.mrrk.ic.cz/). Třeba právě následující Friends On Tour by mohl být ve vašem městě.

 

Zveme všechny lidi, kteří rádi objevují Boha a Jeho působení v dnešním hudebním stylu právě na tyto dvě akce.

 

Odkazy:

http://www.spolco.jilemnicko.cz/aktuality.php

http://www.mrrk.ic.cz/  

http://www.andy-prc.wz.cz/  

http://bandzone.cz/restday  

http://www.stopdepress.borec.cz/pages/main.php?text=novinky

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz