Dnešní den je v kalendáři zvláštní jméno – Tři králové. Možná u vás zazvonili nebo jste je po cestě zahlédli a to když prosili o váš dar. Chtěl bych je podpořit a to hned z několika důvodů. Předně proto, že znám práci Charity a vážím si lidí, kteří se nasazují pro dobro a pomoc potřebným. A taky proto, že v pozadí mnoha celorepublikových charitativních projektů stojí skrytě člověk, díky kterému se můžeme těšit u nás v republice na velmi zajímavé křesťanské hudební hosty.

 

Chtěl bych vás poprosit o solidaritu s potřebnými.  Pokud jste ještě neměli možnost zapojit se do Tříkrálové sbírky, můžete tak učinit formou DMS ve tvaru DMS KOLEDA na číslo 87 777 (cena jedné DMS je 30 Kč, Charita obdrží z této částky 27 Kč) anebo bankovním převodem nebo poštovní poukázkou na konto: 33001122/0800.

 

Co z toho budeme mít? Můžeme podpořit dobrou věc, radovat se z toho, že i touto formou se podílíme na pomoci potřebným, k čemuž  nás vybízí evangelium a nebo třeba i to, že podpoříme snahu toho nejmenovaného člověka, který na nás fanoušky křesťanské hudby myslí natolik, že jedná s kapelami celosvětového rozměru, jestli by nemohli k nám zavítat. On se snažil všem, kdo pomohou, poděkovat organizováním Tříkrálového koncertu v přímém přenosu  ČT1. Snad bude mít radost z toho, že jeho snaha není zbytečná.

 

Odkazy:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/ - záznam Tříkrálového koncertu

http://www.trikralovasbirka.cz/

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz