Chtěl bych vás pozvat k obrazovce Tv Noe. Jejím prostřednictvím je totiž možné zažít atmosféru koncertů chval Planetshakers, Phatfish, Christian City Church Oxford Falls a pozor vše přeloženo s českými titulky. A to není vše, každé pondělí můžete shlédnout nové kolo videoklipů Noeparády.

 

 

Noeparáda nabízí vždy v pondělí od 17 hodin soutěžní kolo 3 videoklipů. Uvádím příklad, pro které klipy jste mohli v jednom z kol hlasovat:

1. klip Hawk Nelson - Zero

2. klip Leeland - Soud Of Melodies

3. klip Relient K - Must Have Done Something Right

 

 

Phatfish

Křesťanské rocková skupina Phatfish byla založena v roce 1994 v anglickém Bringhtonu a tvoří ji sourozenci Nathan (bicí), Luke (basová kytara) a Lou (zpěv) Fellinghamovi a Mike Sandeman (klávesy).

Neděle 11. ledna od 12:45

 

Presence

Christian City Church Oxford Falls je největší z kongregací Christian City Church, její hlavní činností je služba Bohu, sbližovat lidi, utvářet společenství a chválit Boha Album „Presence“ vzniklo v Oxford Falls 29. května 2005 a udává nový směr v chválení Boha. Jak už sám název napovídá, celé album „Presence“ je o přítomnosti Boží a o setkání s Bohem.

Neděle 18. ledna 12:45

 

Planetshakers

Koncert Planetshakers, který můžete sledovat na obrazovce TV Noe , je záznamem živých chval z konference, kterou mládežnické křesťanské hnutí Planetshakers pořádalo v lednu 2006 v australském Melbourne. Zažijte atmosféru chval spolu s mladými lidmi zapálenými touhou získat svět pro Krista.

Neděle 25. ledna 12:45 (první díl)

Neděle 2. února 12:45 (druhý díl)

 

Odkazy:

http://www.tvnoe.cz/

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz