Chtěl bych vás pozvat na další z hudebních večerů ve Zlíně, který bude 9.12. od 19:30 v Klubu Pod Kánoí na Sadové ulici. Tentokrát nám budou dělat společnost úspěšní Casting Crowns. Troufnu si říct, že půjde o náročný večer, protože tato skupina zaujímají posluchače dnes již po celém světě a to nejenom díky svému poprockovému chválení a vyznání víry, ale především svými přemýšlivými texty, kterými nám často kladou nepříjemné otázky týkající se našeho vztahu k Bohu.

 

Setkání s touto kapelou nám může dát odpověď na otázku, zda je možné objevit v proudu populární hudby lidi stojící na naprostém vrcholu slávy (prodali miliony desek, získali ocenění Grammy Award, American Music Award, Dove Awards a další) a přitom srdcem plně patřit Bohu. Casting Crowns takovými dle mého názoru jsou a k Bohu chtějí svou tvorbou přivádět i své posluchače.

 

Kapela vydala 17.11. svou další studiovou desku – o důvod víc se s nimi seznámit.

Přijďte je tedy nejenom poznat, ale taky se v době adventní zastavit a společně s jejich písněmi přemýšlet nad naším životem, vztahem k Bohu a taky se za sebe navzájem modlit i skrze jejich písně.

 

Těším se na vás, P. Pavel Šupol

 

Odkazy:

http://www.castingcrowns.com/

http://www.rr49.cz/

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz