Spolu s mládeží farnosti Valašské Klobouky bych vás rád pozval na již tradiční duchovně hudební setkání v době vánoční, tentokrát 29.12. do Študlova. Čeká nás mládežnická mše svatá, po ní videoprezentace a koncert domácích Miracle Maker a slovenských hostů N.D.E.

Společně můžeme začít v 18:00 mší sv. pro mládež (kostel sv. Matouše). V rámci těchto mší se zamýšlíme nad jednotlivými podobenstvími, tentokrát to bude to o horčičném zrnu:-) Mši budu sloužit já, o. Pavel Šupol.

 

Pak se přesuneme do místního KD, kde bude od 2O:OO videoklipová prezentace křesťanské hudební scény (tu mám na starosti taky já!:-) Pokud chceš poznat jiný styl hudby, poslechnout si texty, co mají smysl, poznat kapely i jednotlivce, kteří se nebojí jít jinou cestou, pak přijď společně s nimi objevovat a chválit Boha:))))

 

Po prezentaci budou koncerty kapel MIRACLE MAKER a slovenských N.D.E. Víc o kapelách si určitě přečti na jejich webovkách.

 

Pokud vás tato pozvánka zaujala a vy byste měli zájem o přespání, zajišťujeme přímo ve Študlově nocleh=))) Ozývejte se prosím co nejdříve na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a rádi vás ubytujeme=)))

 

VSTUPNÉ JE 50 KČ:)))

 

Těší se na Vás mládež farnosti Valašské Klobouky a P. Pavel Šupol:-)

 

 

Odkazy:

www.nde.sk  

www.miracle-maker.webnode.cz

www.faraklobouky.cz  - stránky farnosti Valašské Klobouky

www.studlov.cz  - stránky obce Študlov

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz