Rebecca St. James je neustále plodná. V polovině roku 2008 vydala svoji další knihu s názvem „90 dní zbožné mysli, těla a ducha“. Koncem roku 2009 šel do kin film „Sarah's Choice“, kde si zahrála hlavní roli. O roku 2010 můžu směle říct, že Rebecca zasáhne i naši republiku. Ve vydavatelství Samuel opět najdete dotisk její knihy „40 dní s Bohem“ a nově vydali její knihu „Čekej na mě“.

 

V ní si Rebecca klade za cíl odpovědět na základní otázky:

- Můžeme znovu vzkřísit sen o pravé lásce?

- Proč je dobré čekat se sexem až do manželství?

- Jak si můžeme chránit svou čistotu?

 

Na stránkách vydavatelství ke knize najdme:

Známá křesťanská zpěvačka a mladá žena plná hluboké víry pomáhá dospívajícím křesťanům znovu objevit krásu čistoty v milostném vztahu. Ve své čtivé, praktické a na Písmu založené knížce ukazuje, že Boží plán je pro nás ten nejlepší i v oblasti naší sexuality. Kniha plná příběhů ze života i otázek k zamyšlení nabízí povzbuzení a naději všem: těm, kdo se rozhodli čekat až do manželství, i těm, kdo si myslí, že svou čistotu už navždy ztratili.

Připojený studijní průvodce umožňuje téma probrat skutečně do hloubky, může také dobře posloužit pro vyučování a debaty ve skupinách.

 

Ohlasy čtenářů

 

Když jsem poprvé slyšel píseň "Čekej na mě", byl jsem nadšený. A stejně nadšený jsem z téhle knížky. Je romantická, realistická a vyzývá nás k činům. Ukazuje nám, jak může být následování Božího plánu skvělé. Rebecca své poselství žije. Její příklad a její věrnost jsou silou této knihy.

- Joshua Harris, autor bestsellerů "S nikým nechodím a nejsem cvok" a "My dva spolu"

 

V této knížce se téma předmanželské sexuální čistoty probírá velmi prakticky, prostřednictvím příběhů a zkušeností Rebeccy St. James i jejích přátel. Především mladí lidé, kteří se rozhodli čekat až do manželství, ocení rady i fakta, která jejich postoj pod­poří a pomohou jej obhájit i mezi vrstevníky.

- Jana "Agnes" Coufalová, vedoucí projektu Eva Evě

 

Tahle je knížka je ohromně čtivá a obsahuje spoustu pravdivých i praktických informací. Znovu mě utvrdila v tom, že mé dávné rozhodnutí pro zachování čistoty bylo správné a že to stojí za to.

- Bára, 17 let

 

Odkazy:

http://rebeccastjames.forefrontrecords.com

http://samuelcz.com/shop/  

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz