Před časem jsem emailem prosil o modlitbu za moji týdenní praxi na školách, kde si mě už dlouho dopředu zvali, abych jim řekl něco o hudbě.
Za necelých 14 dní jsem měl 16 různých pořadů o hudbě, když jsem to spočítal, tak je navštívilo přes 770 převážně mladých lidí.
Někde jsem to měl těžší. Většinou to bylo tam, kde jsem dostal na prezentaci celou školu nebo třeba 2. stupen. Cítil jsem, že je pro ně těžké se na něco zeptat v takovém množství lidí. Ale zpětně se mi dostalo reakcí, že se jim to třeba líbilo a vůbec netušili, co vše v textech je. Na jedné základce pak za mnou přišli kluci, o kterých se pak vyučující vyjádřili, že jsou trošku problémoví a chtěli potvrdit, jestli jsem mluvil pravdu o tom, že se Bono z U2 každý den modlí. Ukázal jsem knihu, kde to sám říká.
Bylo to někdy vyčerpávající, protože jsem začínal v Zábřehu na Moravě, někdy jsem byl i na dvou místech za den a končil jsem v Přibyslavi, ale stálo to za to. Mám z toho radost a děkuji všem, kteří mě provázeli. Je to prostředek, jak mluvit s mladými aspon trochu o víře formou, kterou jsou schopní přijímat.
Jako malé poděkování za vaše doprovázení mám nachystaný pořad na Rádiu7 o kapele Switchfoot a taky o zpěvačce Rebecce St. James. Až bude vše natočeno, pošlu pozvánku.
Ať se daří, Pavel

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz