Možná to bude znít jako troufalost uprostřed prázdnin myslet na jejich konec. Ale pro toho, kdo se přes prázdniny nedostal ani na jeden festival nebo koncert, tak to může být užitečná informace. Ostatně pro každého školáka to může být dobrý start do nového školního roku.
Přijměte tedy pozvání na další z řady našich videoprezentací, kterou pořádám spolu s mládeží mého děkanátu 2x do roka. Můžu říct, že se stalo tradicí, že se opět uskuteční 1. září v kulturním domě ve Študlově. (S tímto místem je spjata dlouhá undergroundová tradice. Ještě v době totality zde vystupovali několikrát Plastic People of the Universe. S tím vznikla jedna úsměvná historka. Plakát Plasticů hlásal velké turné Praha – Brno – Ostrava – Študlov. To se takhle někdo ptá, kde že je ten Študlov a odpověď zněla: ve Valašských Příkazích doprava!:-) Stačí se mrknout do mapy k slovenským hranicím a navštívit malebnou krajinu Valašska (okolí Valašských Klobouk).
Tentokrát půjde o ojedinělou akci. Začneme mládežnickou mší sv. v 18 hodin v kostele sv. Matouše, na kterou se sjíždí mladí z celého okolí. Po ní se přesuneme do kulturáku, kde nám místní mladí hudebníci, kteří si říkají ADORARE, představí od 20 hodin nové cd nesoucí název „Voláme k Tobě“, na kterém máte možnost slyšet jejich 14 autorských písní. Mezi tím vším se propletu se svojí videoprezentací, abych připravil půdu pro koncert další mladé kapely, která si říká Miracle Maker. Pak se k ránu protančíme s diskotékou a možná přijde ještě jeden host, kterého nebudu prozrazovat. Přijďte, uvidíte a uslyšíte a nezapomeňte vzít své kamarády. Těším se na vás spolu se všemi pořadateli.

Odkazy:
www.miraclemaker.estranky.cz - stránky kapely
www.studlov.cz - stránky obce

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz