Koncerty - akce

„Jsi moje všechno. To nejlepší, co mám. A dnes je tvůj velký den. Všechno nejlepší! A dárek? Tím jsi právě ty. Pro druhé. Chtěl jsem jim dát všechno nejlepší, a proto jsi tady. Vím, že se ti tento den nebude zdát jako ten nejlepší. Naopak. Projdeš si peklem. Budeš na dně. Všichni odejdou. A na konci tě opustím i já. Ale věř mi, je to ten nejšťastnější den. Pro nás všechny. I když se tak nebudeš cítit – věř mi. Jako by celý svět závisel na tom, jestli vydržíš, jestli mi budeš věřit, že i v těch nejtemnějších časech jsi pro mě stále ten nejdražší a i tehdy ti dávám to nejlepší. A pak až se rozhodneš. Až vytrváš až do konce. A uspěješ. Svět se promění. Jako by vše vstalo z mrtvých. Jako by všechno bylo nejlepší. Věříš tomu? Věříš si? Věříš mi?“, těmito slovy představují pořadatelé téma „Všechno nejlepší“, které ponese 10. ročník festivalu UNITED.

Každoročně je v Budapešti pořádán večer s názvem Ez az a nap – Toto je den. V posledních letech zde vystupovali např. Planetshakers, Hillsong Worship, Crowder, Martin Smith, Bethel Music, Rend Collective a mnozí další. Samozřejmě nechybí zástupci maďarské hudební scény. Již dříve pořadatelé avizovali, že mají sen. V Budapešti se rekonstruoval olympijský stadion a oni by jej chtěli zaplnit a uspořádat největší chvály ve Střední Evropě.

Godzone tour je evangelizační turné projektu Godzone, které se každoročně organizuje v rámci Týdne církve pro mládež. Letos se uskuteční 18. až 22. listopadu 2019 v pěti městech na Slovensku. Zahrnuje večerní koncerty, kde návštěvníci zažijí originální hudebně-taneční program, vyslechnou si jedinečné příběhy lidí z celého Slovenska, uvidí interaktivní divadelní scénku, inovativní Videoprodukcji a mnoho dalšího.

Ve Vsetíně se od čtvrtka 22. 8. do soboty 24. 8. 2019 uskutečnil 9. ročník křesťanského multižánrového festivalu UNITED. Na akci s podtitulem Srdeční záležitost dorazilo podle odhadů organizátorů na 5500 účastníků, včetně vystupujících, organizátorů a dobrovolníků, kteří se starali o chod festivalu.

Martin Smith se na Vsetín těší a my taky. Máte možnost nejenom jej, ale celý festival prožít s někým, koho si přiberete, zdarma. Díky pořadatelům rozdáváme 3x2 vstupenky. A pozor, Martin se neobjeví letos u nás jen na Vsetíně, ale toho se již týkají již soutěžní otázky.

Legendární Kelly Family můžete zažít opět jak v jejich obnovené sestavě, tak taky jednotlivé členy tu a tam v rámci svých sólových projektů. Na jeden z nich jsme dostali pozvání přímo z německé pořádající agentury. Jedná se o jediný koncert Angela Kelly a jeho rodinky v ČR, kdy vystoupí 14. 7. v rámci svého Irish Summer Open Air na hradu Loket.

Po celém světě jsou lidé, kteří šli za voláním a vnuknutími od Boha. Rozhodně mezi ně patří Pete Greig. Nejenom že se snaží mluvit o iniciativě modliteb 24/7, ale je taky moderátorem obrovského festivalu ve Velké Británii s názvem Big Church Day Out. Proč ale psát o festivalu, kam se asi většina z nás nepodívá? Festival se začal natolik rozrůstat, že pro množství návštěvníků a velkou vzdálenost na dojezd se pořadatelé rozhodli dělat festival 2 víkendy. Letos sice mají jen jeden, ale i tak se díky tomu dostanou do Evropy nejznámější kapely z celého světa. A protože mnozí pořadatelé toho využijí a udělají jim turné, tak i my máme pak některé z nich na dosah.

Organizátoři festivalu UNITED spustili aktualizované webové stránky, na kterých uveřejnili první informace týkající se nadcházejícího ročníku festivalu. Mezi novinky patří představení letošního téma, grafického vizuálu a také prvních hudebních hostů a řečníků.

Ve dnech 23. a 24. listopadu se v Olomouci uskuteční III. Konference o evangelizaci. V přednáškách vystoupí mnoho zajímavých hostů, kteří mají zkušenosti s novou evangelizací. Např. Miriam Swaffield, známá svou evangelizací mezi studenty v Anglii, P. Josef Prokeš, Pavol Strežo, Kateřina Lachmanová a mnoho dalších. Program je obohacen o paralelní praktické workshopy. Účastníci si tak budou moci vybrat to, co je zajímá a co může obohatit jejich službu. V pátek proběhne večer chval s kapelou Adorare.

Jednalo se o sen, který se postupně začal naplňovat. Tím snem bylo nadchnout mladou generaci pro každodenní žití evangelia. Pomoci tomu měly evangelizační večery, které se staly známé pod názvem Godzone tour. Uběhlo neuvěřitelných 10. let a za tu dobu můžeme hodnotit tuto evangelizační snahu. I letos jsme zváni nechat se opět povzbudit v týdnu od 12. – 16. 11. v životu víry. Letos bohužel bez zastávky v Česku.

Toto turné probíhá již tradičně v rámci týdne Církve pro mládež. Letošní téma nese název: CHCEME VIAC?

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz