Přijměte pozvání na 4. ročník open air festivalu Kefasfest. Festival nabídne pestrý program o víkendu od 26. do 28. června 2015 na nádherném místě bývalého kláštera Rosa coeli v Dolních Kounicích.

 

 

Hlavními hosty budou Pavel Helan; U2 Desire Revival Band; Husákovo qvarteto; Stripes of Glory; My revolution; a další…

 

Kefasfest je prostor pro kvalitní domácí i zahraniční hudbu, divadlo a kulturu. Kefasfest v různorodosti hudebních (pop, rock, folk, dance, worship, funky, gospel apod.) a divadelních žánrů chce představit moderní křesťanskou kulturu a její radostné poselství.

Pod heslem „Mnoho cest, jedno ohnisko“ jsou vítáni všichni ti, co mají rádi dobrou společnost a pozitivní atmosféru. Festival je místem přátelských setkání, které mu dávají atmosféru rodiny. Množství dobrovolníků vytváří rodinu, která spoluvytváří festival.

Kefasfest se chce zařadit mezi festivaly s mottem: Stop drogám!

Součástí festivalu je také bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie: výstavy, filmy, workshopy, přednášky na aktuální témata, sportovní vyžití (např. jednokolka, plavba na řece Jihlavě)

Relaxaci můžete také zažít v baru, čajovně či v kafírně u Jurise.

Loňský ročník navštívili i reportéři Křesťanského magazínu a díky nim můžete shlédnout něco z dění a organizace festivalu.

 

Odkazy:

http://www.kefasfest.cz/

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz