Fanoušci kapely Skillet mohou opět jásat! Letos na podzim chystají turné po ČR. Tentokrát navštíví Prahu a komu se to zdá do Prahy daleko, tož aji na Moravu do Brnéčka zavítají :-) Kdo ještě nezaslechl tuto radostnou novinku, čtěte dál.

Internet zaplavily zprávy o vystoupení Skillet v ČR. Časopis Rock and pop hovoří o následujícím vystoupení kapely Skillet následovně:

Pouhých pár týdnů po svém strhujícím vstoupení na festivalu Rock for People vyslyšeli američtí rockeři Skillet zbožná přání svých fanoušků a potvrdili, že se už na podzim vrátí zpět. A aby dobrých zpráv nebylo málo, oznamují hned dva samostatné koncerty – ve středu 30. listopadu vystoupí v brněnském Semilassu a v neděli 4. prosince v Malé sportovní hale v Praze.

„Skillet letos slaví 20. leté výročí a je tak trochu symbolické, že se je nám právě v tomhle jubilejním roce podařilo nejen přivézt na festival, ale domluvit i jejich první samostatné koncerty u nás. A je to i zásluhou českých fanoušků, kteří pro ně na festivalu vytvořili skvělou atmosféru. Kapela byla nadšená a spokojený byl i jejich agent, který se na RfP přiletěl podívat až z LA. Takže přesvědčit je, že by koncertů mělo být více, bylo nakonec lehčí, než jsme čekali,“ líčí s úsměvem Michal Thomes z pořádající agentury Ameba Production. Více se můžete dočíst zde a zde.

 

Takžeee kdo chce slyšet Skillet naživo, neváhejte! Lístky jsou již v předprodejí!!! 

Brno -> https://goout.cz/cs/listky/skillet/seo/
Praha -> https://goout.cz/cs/listky/skillet/teo/

 

Malá ochutnávka z jejich nového alba!

 

 

A malé naladění se na jejich největší hity.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz