Už se zde objevily dva články o The Kelly Family. Mnohými fanoušky mohlo pohnout, že na jejich novém VEVO kanále se 10. 3. 2017 objevilo nové video k písni NaNaNa. Že by se přece jen fanoušci mohli dočkat opět nějakého jejich společného koncertu? Zatím o sobě dávali vědět jednotlivý členové skrze sólové projekty. Pojďme se podívat, jak jim to hrálo kdysi a jak jsou na tom dnes. 

Dokonce existuje český internetový projekt o všech členech The Kelly Family, který se snaží informovat o jejich sólo projektech. 

Jejich největší hity si můžete připomenout díky pořadu z ledna loňského roku v německé Tv.

Co se dělo, když The Kelly Family byly na vrcholu své slávy i s českými fanoušky a na poli českého showbyznysu? O tom všem je možné dohledat záznamy.

A tak není divu, že když se objeví někdo z členů sólově v ČR, tak se z toho velkého zástupu fanoušků vždy najde ještě dost těch, kteří si spolu s ním přijdou zavzpomínat na své mládí. Velkou příležitost budou mít letos 19. 8. 2017 všichni, kteří zavítají na premiéru nového Happy Face Festivalu v Sedmihorkách u Turnova. Zde budou moci živě zavzpomínat spolu s Paddym, dnes vystupujícím pod svým vlastním jménem Michael Patrik Kelly, který je hlavním zahraničním hostem.

O jeho posledním sólovém albu s názvem Human se můžete dočíst v rozhovoru, který přeložili čeští fandové, najdete jej na str. 26 jejich reportu o členech The Kelly Famili z loňského července.

A jak to hraje Paddymu dnes? Atmosféru koncertu můžete naposlouchávat už teď.

Odkaz:

http://www.michael-patrick-kelly.com 

 

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz