Máme pro vás další hudební pecku! V sobotu 13. ledna se v Bratislavě na zimním stadionu uskuteční velkolepý koncert Piotra Rubika s filharmonií, sborem a sólisty. Po mimořádně úspěšném koncertě „Tu es Petrus" přichází Piotr Rubik do Bratislavy představit své další dílo "Psałterz Wrześniowy", ve kterém odezní jeho nejznámější a nejkrásnější skladby: "Psalm Kochania", "Psalm dla Ciebie", "Niech mówią, że to nie jest miłość" a jiné. Vstupenky rychle mizí, proto neváhejte. Vstupenky jsou k dispozici ZDE.

Skladatel Piotr Rubik a autor Zbigniew Książek v písních, které nazvali žalmami, se ptali jménem svým i nás všech lidí jednadvacátého století na smysl víry, která může vést k teroristickým útokům (11. září 2001, útok na WTC v New Yorku) na lidské pokolení, které počínaje prvotním hříchem porušuje zákon Boží i lidský, na naději na život po životě, která je největším dobrem a zároveň jedinou záchranou pro pomatený svět.

Více informací: 

Rubik.pl

facebook.com/PiotrRubik

Piotr-Rubik-Slovakia-Fans

 

Dva měsíce před bratislavským koncertem přijal Piotr Rubik osobní pozvání do relace Doma je doma. Hovoří zde o svojí cestě k hudbě a také, proč se jeho koncertní turné nazývá právě „Psałterz Wrześniowy„.   

 

Koncert „Psałterz Wrześniowy"

 

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz