Každoročně se nám podaří ve spolupráci s organizátory festivalu UNITED uspořádat soutěž o vstupenky na tento festival. Jsme rádi, že ani letos neporušíme započatou tradici. Chcete vyhrát 3x2 vstupenky na celý festival? Stačí se zamyslet a poslat do středy 15. 8. svou odpověď.

 

 

Otázka letošní soutěže zní:

V jakých prostorách se odehrál festival poprvé na Vsetíně a jakou proměnou projde tento prostor při letošním ročníku?

Své odpovědi pošlete do 15. 8. na email: p.supol(a)seznam.cz

Do emailu připojte jméno a příjmení, telefon.

Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží po 2 vstupenkách. Součástí vstupenek je taky možnost využít společné ubytování v místních školách, v případě zájmu je potřeba nezapomenout si sebou vzít spacák a karimatku.

 

 

Tématem letošního ročníku stalo slovní spojení „Mezi námi“.

Organizátoři k jeho volbě uvádějí: „Žijeme v době zážitků a informací. Posloucháme a říkáme denně tisíce slov, sdílíme množství dat. Posíláme, přijímáme, lajkujeme – mezi námi se toho hodně děje. Ale co když jsme předurčeni pro něco úplně jiného? Pro něco velkého, slavného a neskutečného? Pro absolutní revoluci, která všechno obrátí vzhůru nohama. Pro Království, které trvá věky, zatímco se všechny ostatní říše a státy dávno rozpadly. Pro něco, co potichu klíčí a roste právě teď a právě tady – Mezi námi.“

Odkazy:

www.festivalunited.cz 

www.facebook.com/festivalunited 

www.youtube.com/user/festivalunited/videos 

 

Vyberte si z bohatého festivalového programu.

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz