Legendární Kelly Family můžete zažít opět jak v jejich obnovené sestavě, tak taky jednotlivé členy tu a tam v rámci svých sólových projektů. Na jeden z nich jsme dostali pozvání přímo z německé pořádající agentury. Jedná se o jediný koncert Angela Kelly a jeho rodinky v ČR, kdy vystoupí 14. 7. v rámci svého Irish Summer Open Air na hradu Loket.

Těšit se můžete na léto plné irské hudby, kterou vám přijede zprostředkovat Angelo spolu s manželkou Kirou a čtyřmi dětmi. Angelo tímto svým sólovým projektem navazuje na rodinnou tradici a oživuje si vzpomínky na své dětství s jejich kapelou „Kelly Family“.
Tahle jejich koncertní šňůra sklízí po světě nadšení fanoušků. Jak sami píší, Loket je okouzlil. Pro Českou republiku připravil Angelo něco mimořádného, krom irských písní se bude i na podiu tancovat, ale zazní i písně Kelly Family. Angelo dále prozradil, že koncert bude trvat 2:30 hod. s několika překvapeními. Zdá se, že fanoušci se mají na co těšit v rámci této jediné zastávku u nás.

 

Pro toho, kdo jej nestihne, se nabízí hned další možnost na oživení vzpomínek. The Kelly Family vystoupí 15. 2. 2020 v O2 areně. Na této zastávce oslaví 25 let od vydání slavného alba Over The Hump.

 

Odkazy:

http://angelokelly.de/ 

http://www.kellyfamily.de/ 

https://www.ticketportal.cz 

https://www.o2arena.cz 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz