Zveme vás na benefiční evangelizační večer s názvem “MILOVANÉ MĚSTO”, který se uskuteční 19.7. 2020 od 16.00 do 19.00 na Náměstí Míru ve Zlíně. Přijďte spolu s námi prožít výjimečný večer, slyšet povzbudivá slova, zažívat Boží přítomnost a modlit se za město Zlín! Připravené jsou atrakce pro děti, stánky, občerstvení a mnoho dalšího.

Na pódiu se objeví Dasha & Quartet, kapela GedeOn, kapela ESPÉ, Pavol Strežo a další...

 

DASHA & QUARTET
Největším lákadlem je nedělní recitál zpěvačky Dashy, který slibuje nevšední zážitek. Vystoupí ako Dasha Quartet ve složení, Martin Kumžák - piáno, Peter Binder - kytara a Tomáš Brožek - kajon. Zlínská rodačka Dasha hrála a zpívala v mnoha známých muzikálech. Je nositelkou Ceny Thálie za rok 2010 za roli Máří Magdaleny v muzikálu Jesus Christ Superstar.Vystupuje také se svou doprovodnou skupinou Pájky Pájk Martina Kumžáka a Moondance Orchestra, který znáte z velmi úspěšného pořadu České televize, Stardance.

 

GEDEON
Chválová kapela vycházející z projektu “ON” z Valašských Klobouk. "Toužíme pozvednout svůj hlas i druhé lidi ke chvále a vyvyšovat jméno Ježíš a přinášet, že Bůh přebývá ve chválách svého lidu."

 

ESPÉ
Slovenská kapela ESPÉ je skupina přátel, kteří spolu nejen hrají, ale každodenně se setkávají, sdílí se o tom, co žijí a ví o sobě téměř vše. Právě jejich hluboké vztahy se promítají i do vedení modlitby chval. Lídrem kapely je Julo Slovák a celá kapela vychází se Společenství SP, které je jejich domovem a duchovní rodinou. Písmena S a P v jejich názvu znamenají “Silné Poselství”.

 

PAVOL STREŽO
Pavol Strežo je 16 let šťastně ženatý, s manželkou Jankou mají 3 děti. Žije v Dolním Kubíně. Je vedoucí Společenství Nové Evangelizace. Pavlova touha je přinášet lidem Boží Otcovskou lásku a jeho srdce bije i pro smíření mezi církvemi.

 

Akce je pořádána ve spolupráci nadačního fondu Credo a projektu Godzone.

Tento večer je volně přístupný! Těšíme se na Vás!

 

Sdílejte tuto akci: https://www.facebook.com/events/3337253573003796/ 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz