Zdá se, že letošní rok nás opět postaví před někdy nelehké rozhodování, na který festival se dostat a jaký koncert navštívit. A protože to většinou není levná záležitost, nabízí se dobrá rada. Najděte si o prázdninách nejenom brigádu, ale využijte již teď možnost nakoupit si levně omezený počet vstupenek.

 


Tak například slovenský Campfest již rozjel svoji neuvěřitelnou nabídku pro prvních 700 zájemců pobýt na jejich festivalu 4 dny 2.-4.8. v Královej Lehotě za neuvěřitelných 390 Kč. A opět se můžete těšit na zajímavý výběr kapel.
No a čím nás překvapí letošní United 23.-25. 8. na Vsetíně? Na stránkách festivalu se připravuje v nejbližší době možnost registrace taky za zvýhodněnou cenu, stejně jako loni a již z diskuze prosakuje, že si letos opět na své přijdou i milovníci tvrdší muziky, protože se mohou těšit na švédské PANTOKRATOR.
No, a pokud by chtěl někdo ronit slzy, že se na žádnou akci nedostane kvůli penězům, tak festival Lumen v Trnavě opět nabídne zdarma 8.-9.6. pestrou směsici kapel, kdy jim k letošním 20 narozeninám přiletí zahrát až z Texasu Leeland, které jsme vám již na našem webu představili.


Odkazy:
http://mpks.sk/campfest
http://festivalunited.cz/
http://www.fln.sk/2012/

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz