Stalo se pro mě skoro nemožné představit si léto bez návštěvy nějakého festivalu. Léto ještě není v plném proudu a v ČR máme za sebou již několik festivalů. Pokud jste některý nestihli, máme jich hezkou řádku ještě před sebou.

 

Možná ani netušíte, že někde blízko vás máte nějaký festival na dosah. Aby vám nějaký neunikl, doporučují navštívit stránky Aliance křesťanských festivalů, které se věnují jejich propagaci.

Nechci tvrdit, že já osobně již mám vrchol letošní festivalové sezóny za sebou, ale kdo si zajel na Lumen do Trnavy nebo jej sledoval přes internet, tak mi dá za pravdu, že šlo skutečně o hudební lahůdku. Letošní jubilejní 20 ročníku lákal na Leelandy, mě ale nadchla možnost živě vidět a slyšet finské metalisty HB. A že to byla dobrá volba pořadatelů dát prostor i tomuto žánru dosvědčuje i shrnutí na webu, kde se o HB píše, že dali festivalu nový rozměr. Můžu prozradit, že tato kapela byla taky oslovena loni na festival United, nakonec však koncertovali na jiném festivalu. V hledáčku festivalu zůstává stále, i když letos ji neuslyšíme. O United se však musím zmínit více.

Svým rozměrem se United blíží takovým festivalům, jako je Campfest nebo Lumen na Slovensku. A to jak množstvím kapel a to i zahraničních, tak mnoha zajímavými semináři, nabídkou filmů, sportů a dalšího vyžití, které k létu prostě patři. Chcete-li kulturně, ale především duchovně pookřát, nabízí se skvělá příležitost dostat se na tento festival s partou kamarádů, což má jednu neskutečnou výhodu. Na festival se dostanete v podstatě, jak se říká za hubičku. Nevěříte? Ve skupinových slevách najdete tuto nabídku: za 5 přihlášených 1 lístek zdarma, za 10 přihlášených 5 lístků zdarma, za 20 přihlášených 11 lístků zdarma.

Tak neváhejte a nepromarněte tuto příležitost vzít i své kamarády.

 

Odkazy:

http://festivalunited.cz

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz