Koncert Matta Redmana a Martina Smitha bude již příští středu 9. 10. na Vsetíně. Novinkou je, že pořadatelé vypravují taky autobusy z různých koutů republiky. Asi není pochyb, že se máme na Vsetíně opět na co těšit.

Přinášíme poslední podrobné informace o připravovaném evropském turné s názvem God’s Great Dance Floor Worship Tour 2013, díky kterému se zastaví i u nás v ČR.

 

 

9. října od 19.00 (registrace od 16.00)

Dům kultury, Svárov 1055, Vsetín, Česká republika

Cena: 280 Kč/vstupenka, děti do 6 let zdarma

 

 

 

 

 

 

 

 

Zveme Vás na jedinečný koncert chval a uctívání Matta Redmana a Martina Smithe (Delirious?), který se uskuteční v rámci jejich společného evropského turné. Jedinečnost spočívá v příležitosti slyšet hudbu světové kvality a společně chválit Pána Boha s hudebníky, kteří jsou známí svou vášní pro  Ježíše Krista a  pro uctívání. Matt Redman a Martin Smith společně vyráží v říjnu 2013 na turné God’s Great Dance Floor nazvané podle prvního alba Martina Smithe, které vydal po ukončení činnosti známé kapely Delirious?. Matt i Martin patří mezi nejoblíbenější světové autory písní chval,  z nichž mnoho se zpívá i v naší zemi, např. Hudba doznívá (Heart of  Worship), Ať požehnán je Bůh (Blessed Be Your Name), Znovu (Once Again), Řeka Tvé lásky (I Could Sing of  Your Love Forever), nebo History Maker.

K dispozici máme vstupenky pouze pro prvních 2.000 účastníků. Vstupenky v předprodeji je možné objednat na webových stránkách koncertu nebo ve vybraných knihkupectvích viz http://www.worshipvsetin.cz/vstupenky.

 

Z vybraných měst ČR budou vypraveny autobusy, pokud se nasbírá dostatečný počet lidí. Zájemci zapisujte se do tabulky dle měst:

Brno - http://www.doodle.com/trhzc5qvq7m73hf9

České Budějovice - http://www.doodle.com/puwvxey2y9wccyma

Olomouc - http://www.doodle.com/em56s466a55wuk78

Ostrava - http://www.doodle.com/9t9ysx8aksi5tdt9

Praha - http://www.doodle.com/suxbnysr636mhg5q

Všechny vstupenky jsou na stání, nicméně pro rodiny s dětmi, seniory a vozíčkáře rezervujeme horní galerii s židlemi. Ať už máte zakoupenou fyzickou vstupenku nebo jste udělali objednávku vstupenek přes náš  webový formulář, registrace pro všechny  účastníky započne od 16.00 před Domem kultury. Každý účastník obdrží náramek umožňující opakovaný vstup do sálu.  Během vystoupení bude zajištěn překlad písní a mluveného slova do češtiny.

Máme se na co těšit. A nejspíš se na nás těší i oba interpreti. Důkazem může být i to, že Martin přidal na svůj web nový videoklip k písni, na kterou se můžeme těšit.

 

 

 

Odkazy:

http://worshipvsetin.cz/

http://www.facebook.com/events/152345908286545

http://www.mattredman.com/

http://martinsmith.tv/

http://delirious.tym.cz/

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz