Jeremy Camp vystoupil 2. 8. na partnerském festivalu Campfest. Na UNITED nebudeme mít to štěstí, že bychom jej viděli živě, ale byl jsem opět požádán, zda bych mohl nabídnout k promítání do kina něco z naší hudební dílny. Nakonec bylo vybráno povídání o životě tohoto nevšedního zpěváka.

Kdo by tedy chtěl slyšet něco o životě Jeremyho spolu s mými vzpomínkami na dva jeho koncerty, které jsem zažil, budu se těšit v pátek 22. 8. od 12.30 na filmové scéně v kině Vatra.

Na co dál se můžeme těšit ve Vsetíně od čtvrtka 21. srpna 2014 do soboty 23. srpna 2014 v rámci 4. ročníku multižánrového křesťanského festivalu UNITED?

Letošní ročník festivalu bude hostit interprety jak z domácí, tak ze zahraniční scény. Mezi zahraniční hosty patří zpěvák Paul Colman s českou doprovodnou kapelou, britská skupina Four Kornerz, polská formace GŁYK P.I.K. Trio a chorvatská skupina October Light.

Z česko-slovenské křesťanské hudební scény se posluchačům představí kapely Adonai, BCC Worship, Deep Inside, Donebevolající, Eva Henychová, Ezyway, Forgiven, Fusion, Pavel Helan, Jedním srdcem, Kalwich, Marián Lipovský, noXcuse, Praise and Bluesship, Purify My Eyes, Runaway My Son, Shirim Ashirim, The Neons a další.

 

 

Festival se letos ponese v duchu motta „Znamení“. Jak uvedl ředitel festivalu, Petr Húšť: „Žijeme v ateistické kultuře, ve které více lidí věří v UFO než v živého Boha. Lidé jsou fascinování nejen fantastickými světy počítačových her, ale také duchovně temnými a okultními věcmi, které sledují v médiích a se kterými často i experimentují. Nadpřirozeno má svoje kouzlo a velikou popularitu a v kontextu toho všeho se náš Bůh – Ježíš Kristus – zdá být jen mlčící plastikou na zdi kostela. Ale to vše záleží na úhlu pohledu...“. Výkladem hlavního tématu festivalu se ujmou řečníci: Stanislav Bubik, Kateřina Lachmanová, Václav Vondrášek a Jiří Unger.

Dalšími přednášejícími, kteří povedou tématické semináře, budou Dan Drápal, Alexandr Saša Flek, Petr Glogar, Andrea Jarošová, Marie Imaculata Konvalinková, Marek Moškoř, Richard Polomík, manželé Hanka a Tomáš Polívkovi, Bedřich Smola, Lukáš Sztefek, Jan Špilar a Mikuláš Vymětal.

 

Přímé přenosy z ranních a večerních programů bude živě přenášet televizní stanice TV Noe.

Cena vstupenky na celý festival (3 dny) je 690 Kč. K dispozici jsou dále půldenní a denní vstupenky a skupinové slevy. Vstup na semináře, open-air scénu na vsetínském Dolním náměstí a Street art scénu před kinem Vatra je zdarma.

Akci pořádá Občanské sdružení DEN – Vsetín ve spolupráci s festivalem CampFest a vsetínskými církvemi a sbory.

 

Odkazy:

Webové stránky: http://www.festivalunited.cz

Facebook: https://www.facebook.com/festivalunited

YouTube: www.youtube.com/festivalunited

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz