O Jeremy Campovi není potřeba moc na těchto stránkách psát. Proto jen zmíním, že se těšíme na jeho nové album a já osobně zvu na povídání o jeho životě samozřejmě proloženém pouštěním jeho písní tentokrát na plátně v kinu Retro 31. 1. od 18 hodin v Zábřehu na Moravě.

Nové album vyjde s názvem „I Will Follow“ vyjde 26. února. Ale již teď můžete ochutnávat z jeho 3 singlů, které jsou již venku. Jak je vidět na webu Jeremyho, nuda do jeho života jistě nepatří. Koncerty to má pěkně nadupané a kdo jej zažil někdy živě, ví, že živě zní famózně.

A protože si na jeho živé vystoupení někde poblíž budeme muset nejspíš chvíli počkat, tak se pokusím zprostředkovat skrze kinové plátno alespoň malou vzpomínku na jeho koncert na Campfestu. Pak nahlédneme do jeho minulosti, prostoupené bolestnou ztrátou své milované ženy. Ne vždy ten, kdo velmi mladý ztratí manžela či manželku, je schopen tuto ztrátu unést. Jeremy však přes všechny boje s Bohem, o kterých bude sám vyprávět, je skrze Boží milost uzdraven, aby se skrze tuto zkušenost stal povzbuzením pro všechny, kteří si prošli něčím podobným. Těším se na vás 31. 1. od 18 hodin v Zábřehu. Sdílejte prosím tuto pozvánku na facebooku.

 

A teď již ochutnávejte z jeho novinek.

 

 

 

Odkazy:

http://www.kulturak.info/

https://www.jeremycamp.com/

https://www.facebook.com/jeremycamp

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz