Přijměte pozvání na AWAKENING SLOVAKIA se speciálním hostem - kapelou Hillsong Young & Free z Austrálie! Akce se uskuteční v netradiční den 2.6.2015 (Úterý) od 17:00 v Poprad Aréně, ale s výborným programem a očekáváním na to, co bude Hospodin v ten večer konat! Na programu vystoupí kapely ESPE, Timothy, Lamačské chvály, skvělí řečníci a mnoho dalších přátel.

 

AWAKENING SLOVAKIA je pokračováním Worship Festivalů a součástí letního festivalu Campfest a jiných akcí, které sní sen o probuzení a chtějí spolu zápasit za probuzení v naší zemi a v zemích kolem nás. Spolupracují s křesťanskými skupinami, organizacemi a církvemi, kteří jsou zapálení Bohem pro tuto věc.

 

AWAKENING SLOVAKIA je o obnovou VZTAHU S BOHEM. Chceme zažívat Jeho vůli jako je v nebi i zde na zemi. Toužíme po Jeho přítomnosti mezi námi a vidět jak se šíří Jeho království v každé oblasti našeho národa skrze Jeho děti, kteří milují Boha a lidí celým srdcem!

 

AWAKEINING SLOVAKIA není jen kvalitní akce, velké pódium, dobří řečníci, kapely a zážitky s nabitou atmosférou. Toto všechno JE VYJÁDŘENÍM NAŠÍ žízně po NĚM SAMÉM, po jediném Bohu. Chceme, aby byl Pán Ježíš uprostřed všeho v našem životě a v národě. Chceme žít v Jeho přítomnosti, přinášíme Jeho evangelium a pomoc těm, kteří to potřebují.

 

Odkazy:  www.awakeningslovakia.sk

 

Hillsong Young & Free - Alive

 

Timothy - Po Tebe túžim viac


 

ESPÉ - Víťaz

 

Lamačské chvály - Čekám Teba král

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz