Interpreti

Blake Shelton je talentovaný country zpěvák, který si získal lidská srdce po celém světě. V zahraničí se stal známým také jako porotce pěvecké soutěže The Voice. Tento velmi známý zpěvák, který je přetřásaný mnohými médii, jenž sledují jeho každý krok, ukrývá v sobě také duchovní hloubku. Z českých médií se o Sheltonovi dočteme bohužel jen z bulváru - klasika. Ale o tom, jak se jej Bůh dotkl, už píšou jen zahraniční média.

Na křesťanské hudební scéně se poslední dobou dostává do stále většího povědomí mladá, 27 letá zpěvačka Lauren Daigle. Mnozí ji dokonce považují za jednu z nejlepších sólových křesťanských umělkyň za posledních 20 let. A jak se líbí vám?

Brněnská skupina Way to go dokončila své první album. Křest, na kterém jako host vystoupí písničkář Pavel Helan, proběhne v sobotu 10. 11. 2018.

Skupina Good Work vznikla na jaře roku 1996 v Odrách. Prvních 19 let vystupovala pod názvem Paprsky. V listopadu 2015 došlo ke změně názvu. Obsazení zůstává v nezměněné podobě. Jedná se o približně třicetičlennou skupinu, která je velmi různorodá.

Pavel Helan vydal loni velmi dobře přijaté album "Rapper", ze kterého se vedle titulní skladby stal velmi populární song "Buď se mnou". Oficiální videoklip na píseň z tohoto alba natočen nebyl, nyní se však dostalo na jinou skladbu - "Dios Es Amor". Na "Rapperovi" se sice nacházejí lepší kusy, ale výsledek výrazně vylepšuje atmosféra Havany. Zajímavostí je i účast jednoho kubánského bezdomovce.

Dva roky pracovali na rozšíření a zdokonalení repertoáru, momentálně připravují CD a po dvou letech také vydávají nový klip. Kluci z Way to go opět svoji tvorbu posunuli hudebně o něco dál. Po klipech Vodiaci pes a Padám zpívají ve svižné písni Potíže o jedinečnosti a odlišnosti každého člověka. O tom, že je třeba žít život naplno i přes všechny trable.

Chtěla bych vám představit kapelu SEBASTIEN. Pro mě osobně je to kapela, která je zajímavá od začátku až do konce! :-) Pokud máte rádi tvrdší hudbu, určitě vás tato kapela osloví nejen melodií, ale také texty písní a dalšími zajímavostmi, kterými tato kapela oplývá. Přináším vám rozhovor s vedoucím a zakladatelem této kapely Georgem Rainem. Jsem moc vděčná, že jsem se s tímto úžasným člověkem mohla již několikrát osobně setkat.

Jen Ledger se proslavila především jako bubeník a zpěvačka kapely Skillet. Nyní přichází na hudební scénu se svým sólovým projektem LEDGER. Před několika dny vydala také své debutové LEDGER EP.

Znáte zpěváka Františka Herze z kapely Way to go? Už nějakou dobu si sám skládá své písničky a založil si Herisův hudební kanálek. Sám říká, že: „Život bez hudby je jako hudba bez života!" Jak se vám líbí jeho písničky?

Americký rapper Nathan John Feuerstein, vystupující pod pseudonymem NF, se chystá na svou pražskou premiéru. S novou deskou "Perception" vystoupí 20. dubna 2018 v MeetFactory. Vstupenky za 490 Kč jsou k dostání na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro. NF ve svých textech reflektuje skutečné události, skutečný smutek a skutečnou bolest, které sám prožil.

Jméno Lacey Sturm je často spojováno s kapelou Flyleaf. Když Lacey Sturm před několika lety odešla z Flyleaf, kterou pomáhala vytvářet, nikdo nevěděl, jestli se vrátí k hudbě, dokonce ani Lacey. Po pár letech se vydává na sólovou dráhu a v roce 2016 vydává své sólové album „Life Screams“. Znáte její životní příběh?

V Bratislavě 30. 9. 2017 blahořečili mučedníka Tituse Zemana, který byl za komunismu pronásledovaný, strávil několik let v československých věznicích a zemřel v roce 1969. Bohoslužbu pro 25 tisíc věřících a 500 kněží slavil prefekt Kongregace pro svatořečení kardinál Angelo Amato. Světce, jehož liturgická památka byla stanovena na 8. leden, připomněl také papež František.

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz