Interpreti

Jak říká Braňo Letko z Lámačských chval, oni nehrají koncerty, oni se modlí a Pán Bůh skrze to může konat své dílo, uzdravovat, promlouvat. Každé jejich nové video z nějakého setkání je plné svědectví o Božím působení. V poslední době s nimi jezdí svědčit i vězni, kteří se díky jejich službě obrátili ve věznicích napříč Slovenskem a Českem. Unikátní je taky video z chval přímo ve věznici v Rýnovicích.

Kapela RED vznikla v roce 2000 díky přátelství mezi zpěvákem Michaelem Barnes a dvojčaty Anthonyem a Randyem Armstrong. Tři členové se přestěhovali z Pensylvánie do Tennessee, aby se zaměřili na svou kariéru, a připojili se ke kytaristovi Jasen Rauch. Kapelou prošlo několik různých bubeníků, ale tito čtyři šéfové zůstali jádrem kapely RED.

„KONEČNĚ. První nová píseň v tomto roce. Jsme tak vděční, že se s ní můžeme s vámi podělit. Tato píseň se zrodila z potřeby připomenout si, kdo má moc nad tím vším, co se kolem nás děje,“ říkají  členové Rend Collective k nové písni.

Zpěvačka Sima Martausová miluje přírodu a má absolutní respekt k životu. Její nový singl s názvem Za život v hore vyjadřuje jednak její osobní názor na některé druhy „luxusu a požitků“, ale na druhé straně i radost a dík za to, že ne v každém případě je to ztracené a že všechno se dá dělat i s úctou a respektem k přirozeným zákonům přírody a života v ní.

Skalní fanoušci již jistě ví, že se letos mohou opět živě setkat se Skillety. K jejich novému albu Victorious, které vyjde v létě, připravují taky turné. Díky němu je můžete slyšet nejblíže 25. 11. v Bratislavě, 27. 11. v Brně a 28. 11. v Praze. A pozor, pořádající Rock for People se rozhodli během následujících 3 týdnů rozdat v soutěži na svém facebooku 50 vstupenek na libovolný koncert, který pořádají.

Take 6 z USA si za dobu své kariéry získali řadu fanoušků po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Tu navštívili již vícekrát a díky tomu je možné je blíže poznat i z toho, co se zde již o nich psalo. Letos přijíždějí do Českého Krumlova na 28. mezinárodní hudební festival. Těšit se na ně můžete v sobotu 20. 07. 2019 od 20.30 spolu se Severočeskou filharmonií z Teplic. Jak láká tento festival na 10 násobné držitele ceny Grammy s domácími symfoniky?

Křesťanská kapela ONLY HIS, která loni oslavila 10. let od svého založení, vydala své druhé CD s názvem LEŤ. V rámci svého jarního turné navštívila Brno, Telč, Horní Cerekev, Chýnov, Bánskou Bystrici a Javorník, kde své album pokřtila. CD obsahuje 15 autorských písní o životě, lásce, naději ale i smrti a pochybnostech.

Blake Shelton je talentovaný country zpěvák, který si získal lidská srdce po celém světě. V zahraničí se stal známým také jako porotce pěvecké soutěže The Voice. Tento velmi známý zpěvák, který je přetřásaný mnohými médii, jenž sledují jeho každý krok, ukrývá v sobě také duchovní hloubku. Z českých médií se o Sheltonovi dočteme bohužel jen z bulváru - klasika. Ale o tom, jak se jej Bůh dotkl, už píšou jen zahraniční média.

Na křesťanské hudební scéně se poslední dobou dostává do stále většího povědomí mladá, 27 letá zpěvačka Lauren Daigle. Mnozí ji dokonce považují za jednu z nejlepších sólových křesťanských umělkyň za posledních 20 let. A jak se líbí vám?

Brněnská skupina Way to go dokončila své první album. Křest, na kterém jako host vystoupí písničkář Pavel Helan, proběhne v sobotu 10. 11. 2018.

Skupina Good Work vznikla na jaře roku 1996 v Odrách. Prvních 19 let vystupovala pod názvem Paprsky. V listopadu 2015 došlo ke změně názvu. Obsazení zůstává v nezměněné podobě. Jedná se o približně třicetičlennou skupinu, která je velmi různorodá.

Pavel Helan vydal loni velmi dobře přijaté album "Rapper", ze kterého se vedle titulní skladby stal velmi populární song "Buď se mnou". Oficiální videoklip na píseň z tohoto alba natočen nebyl, nyní se však dostalo na jinou skladbu - "Dios Es Amor". Na "Rapperovi" se sice nacházejí lepší kusy, ale výsledek výrazně vylepšuje atmosféra Havany. Zajímavostí je i účast jednoho kubánského bezdomovce.

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz