Worth Dying For je křesťanská worship skupina, která zahrnuje různé umělce z jižní Kalifornie. Tato skupina vznikla v roce 2005 a za své působení vydali již 3 alba. Worth Dying For obohatí svým žánrem především fanoušky tvrdšího rocku. Mezi jejich velmi povedené album patří Love Riot.

 

 

Recenze k albu Love Riot vydaného v roce 2011

Je to asi rok, co jsme slyšeli jejich album Worth Dying For. Minulý rok v dubnu vydali malý vzorek toho, co přijde v budoucnosti. No, budoucnost je tady a nyní máme před sebou plné album, s názvem Love Riot. Po jejich minulých albech trochu vím, co od nich mám očekávat. Můžu říct, že tvrdší stranu worship hudby dělají velmi dobře. Takže co je potřeba říct o tomto albu?

Album začíná písničkou Destroy, což je více než jen písnička. Tato písnička nastaví tzv. téma, které bude následovat po celé album. Prvních sedm písní se nese v tvrdším rocku. Následující další písně jsou postupně pomalejší a měkčí.

Love Riot jako celek mluví o hluboké pravdě, o významnosti Ježíšova jména a touze být blíž k Němu každý den. To vše uprostřed pozadí současného a hard rockového uctívání.

 

 

Zde jste si mohli přečíst malou recenzi k tomuto albu a teď už je jen na vás jaký obrázek si uděláte vy. S chutí se zaposlouchejte do následující ochutnávky jejich krásného rocku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz