Jon Micah Sumrall vydal v únoru roku 2015 své první sólové album nesoucí název "Faith & Family". Ke svému albu se Jon vyjadřuje následovně: "Jak jsme v průběhu let psali písně pro alba skupině Kutless, většina osobních písní se sem nevešla nebo to nebyly písně, co jsme hledali a tak se tyto písně začali hromadit.

Jedna z písní, která se nachází na tomto albu, napsal speciálně pro svou ženu v jejich svatební den zhruba před 13 lety. "Jsem nadšený, že mohu tyto písně s každým sdílet, protože jsou oknem do mého srdce a odrazem toho, kdo jsem."

 

A které věci tedy patří u něho k těm nejdůležitějším a které miluje?

 

BIBLE – Měl jsem svoji Bibli od dob kdy jsem byl na střední škole. Je to jeden z mých nejcennějších majetků. Jednou jsem si myslel, že jsem ji ztratil, ale naštěstí se nalezla a vrátila se zpátky ke mně. Páni… to by byl velký průšvih! Mimochodem můj nejoblíbenější verš je Žalm 37,4 - Hledej blaho v Hospodinu, dá ti vše, oč požádá tvé srdce.

 

RODINA – Moje rodina stojí stále při mně a těch nespočet dní na cestě, semnou vydrželi a přetrpěli jen pro to, abychom zůstali všichni pohromadě. Díky, Shannon a Caleb! Miluji vás oba!

 

FOTBAL – Začal jsem hrát fotbal, když mi bylo 5 let a to hraje v mém životě významnou roli (včetně četných zranění) během posledních let. Trávil jsem bezpočet hodin cvičením a hraním. Poté jsem se ocitl na vysoké škole a tam jsem se fotbalu plně věnoval. Ale nakonec jsem se tam potkal s kapelou a zanechal mé obě fotbalové kariéry a vysoké školy, abych se mohl plně věnovat koncertování.

 

AUTOMOBILY – jsem jen fanoušek aut… zejména Evropských automobilů. Mezi mé oblíbené bych měl zahrnout BMW, Land Rover a Ferrari (to jsou jen některé z těch nejkrásnějších a nejdražších aut na světě)…

 

LYŽOVÁNÍ/SNOWBOARDING – S lyžováním jsem začal, když mi bylo 5 let a se snowboardem jsem začal až když mi bylo cca 13 let. Jsou to moje oblíbené zimní aktivity. Jezdím na Mt. Hood – je to nejbližší hora, jsem tam tak často, jak jen můžu. Miluju horské lyžování a mým snem je heli-ski na Aljašce.

 

GRILOVÁNÍ A CHEESECAKE – Letní večer v Oregonu je samo o sobě krásný, ale když je to zakončené ještě skvělým jídlem, není to nic menšího než dokonalost! Miluju steak a cheesecake. Moje babička začala dělat meruňkový cheesecake a ten je můj nejoblíbenější! Mozná to zní divně, ale přísahám ti, že je nejlepší! Mám v plánu předat tento recept Calebovi, který s tímto cheesecakekem také sympatizuje. Možná proto, že má rád cokoliv co obsahuje cukr.

 

WAKEBOARDING – tohle je moje oblíbená letní aktivita. Bydlím totiž pár minutod řeky Willamette… Moje žena, kapela a vedení trvali všichni na tom, abych na sebe dal helmu, aby mi z těch otřesů nepraskli ušní bubínky. Koho by jen napadlo, co za neplechu vám může natropit voda?!

 

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz