Přináším kratičký rozhovor se Simonou Martausovou. Protože potřebovala odjet ze Vsetína co nejdříve, mohli jsme ji položit jen jednu otázku. I tak to byl ale hezký zážitek se s ní setkat! :-)

 

Nahrála jste titulní píseň Krížová cesta ke slovenskému filmu 6743. Film je o biskupovi, který byl vězněn a psychicky i fyzicky týrán. Když k vám přišla tato nabídka, zda byste nahrála tuto píseň, váhala jste nebo jste měla hned jasno, že tuto nabídku berete? Co pro vás osobně znamená tato píseň ve spojitosti s tímto filmem?

Toto je taková velmi zajímavá zkušenost, protože ti chlapci, kteří hrají v tom studentském filmu, to jsou mí velmi dobří kamarádi. A když jsem byla na takovém misijním táboře a on mi dokonce byl i vedoucím ten jeden, který ho tam hrál, tak my jsme stále byli v kontaktu. Oni vlastně studovali a teď jsou už kněží a mě tak poprosili, že jestli bych jim tam nějakou píseň nenahrála a nebo jestli nemám nějakou, která by se hodila. Tak já jsem jim pověděla, že mám a oni si tehdy vzpomněli, že ta Krížová cesta, která už v podstatě byla složená na účel křížové cesty, tak říkali, že ta by se jim tam velmi hodila. Tak já jsem ani trošku neváhala a pro mě to byla čest, že moje písnička může být v takovémto filmu. Že je to i naučné a pěkné a zároveň to byli moji kamarádi a do teď jsou, tak jsem neváhala vůbec.

 

Více se o filmu můžete dovědět zde.

Foto: Festival UNITED

 

 

 

 

 Krížová cesta

 

Simona Live koncert

 

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz