Kapela Only His vznikla před šesti lety. Stále se složení kapely mění, ale základ tvoří tři zpěvačky a tři hudebníci, kteří jsou v kapele už od samého začátku. Only His hrají hlavně chvály a do podvědomí posluchačů se dostali díky svým Vánočním koncertům, které byly vždy hojně navštěvovány a měly úspěch. Většinou hrají světové chvály, které si buď přeloží do češtiny a nebo získají autorizovaný text. Poslední dobou si však skládají většinu písní sami.

Naše kapela Only His je jedinečná v tom, že se v jejich repertoáru objevují jak dua,tak i tria a kvarteta a to mužská i ženská. Jsme rádi, když nám posluchači rozumí a vědí o čem a o kom zpíváme, proto jsou naše texty z 90 % české.

Měli jsme tu možnost koncertovat ve Veselí nad Moravou, Javorníku nad Veličkou, Kyjově, Havířově, Brně, Olomouci, Břeclavě, Frýdku-Místku, Karviné, atd... . Za svůj největší úspěch považujeme zpívání v ČEZ Aréně v Ostravě.

Naše koncerty mají vždy nějaké téma (v minulých letech: O důvěře, Ty jsi světlem, Voda života, Mým andělům, Klíč k srdci,...). Součástí našich koncertů je zamyšlení na dané téma koncertu. Zajímavostí je, že téma koncertu má i svoji barvu (příklad: Voda života - všichni jsme oblečeni do modra) :).

Only His = Jenom Jeho

jsme stále Božími dětmi a chceme radost z toho, že můžeme žít s Bohem předávat i druhým.

 

Oficiální web: http://onlyhis.cz/

Youtube: Only His

Facebook: FB-Only His

První oficiální videoklip!!!

 

Jejich další písničky:

 

 

 

 

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz