Pamatujete si na dobu, kdy jste byli malí? Pamatujete si vaše plány týkající se stát se kosmonautem, policistou, balerínou? Nyní se vraťte jen pár let zpátky, možná jste plánovali být ženatí nebo možná jste doufali, že byste začali podnikat nebo založili rodinu, odešli do důchodu nebo si našli konečně tu vysněnou práci nebo jen mít jakoukoliv práci! Skutečnost je taková, že život jen zřídka jde tak, jak bychom chtěli. A někdy proces opouštění těchto plánů je bolestivý. Být v Rend Collective nikdy nebylo součástí mého plánu pro můj život.

A i když jsem tak vděčná za místo, které mi Bůh přinesl v naší službě, proces nechat mých starých snů a plánů neumřel, ale stává se výzvou. Předtím, než jsem se připojila k Rend Collective jsem byla fyzioterapeutka a měla praxi v Severním Irsku. Pracovala jsem celý svůj život k dosažení tohoto úspěchu a nějakým standardem jsem žila "svůj sen" ve svém životě. Ale když jsem si vzala Garetha, Bůh rozšířil a změnil tento sen.

Nikdy jsem před tím nehrála na hudební nástroj, než jsem potkala Garetha, ale naučila jsem se hrát na bicí, protože v kapele to bylo potřebné. Odtud jsem pocítila, že mi Bůh říká, že jsem byla určena k tomu, abych sloužila tomuto muži v jeho profesi. A skrze poslušnost bych chtěla najít svoji radost.

Ale upřímně řečeno, jsem nenašla radost hned. Zejména v prvních letech, kdy bylo těžké mít víru. Ale milostí mi nějak Bůh změnil srdce, když jsem spatřila vizi, kterou měl pro můj život. Vždycky jsem chtěla pomáhat lidem, kteří trpí fyzickou bolestí, ale Bůh měl pro mě plán, abych sloužila těm, kteří mají duchovní bolesti.

Někdy je těžké vidět krásu toho, co Bůh dělá, obzvlášť když máte svou mysl nastavenou na jeden výsledek. Ale teď jsem vděčná, že Boží plán nebyl můj plán.

Nevím, kde vás chce právě teď Bůh mít. Možná jste uprostřed období nespokojenosti a frustrace z vaší práce, života nebo ze svého povolání. Chtěla bych vás povzbudit, věřte, že Bůh na vás nezapomněl. Ve skutečnosti přislibuje, že má plán k prospívání a ne k ubližování.

Přeloženo z: http://rendcollective.com/

  

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz