„Mnoho dní jsem se probouzel z toho všeho a pamatoval si, čím jsem byl a jaký život jsem žil. Nyní děkuji Bohu, že mohu žít v milosti, míru a odpouštění.“ říká Chad Mattson, člen kapely Unspoken. Jako sportovec nyní hraje basketball a zůstává daleko od drog a alkoholu.

 

Příběh Chada Mattsona:

Po dvou a půl letech na drogách se Mattson dostal do vrcholného bodu, kde si začal uvědomovat, že se musí dostat pryč a znovu objevit a obnovit svůj vztah s Bohem. Jeho bratr mu navrhl misijní cestu do Dominikánské republiky. To byla jediná možná cesta, kterou si Mattson uvědomoval, že ji potřebuje. Sháněl peníze, žádal své zákazníky o dary a peníze. Pomohl mu dokonce i jeden Buddhista, který mu koupil letenku. Mattson nastoupil do letadla a odletěl do Dominikánské republiky. Zde Mattson pomáhal při různých pracích – házel lopatou, pomáhal budovat kostely a zde se také vrátil k Bohu a obnovil s ním svůj vztah. „Začal jsem číst Bibli a modlit se každý den“ říká. „Ano, navštěvování kostela a být ve shromáždění mladých lidí jsou dobré věci, ale já jsem zjistil, že neexistuje žádná náhrada za strávený čas s Bohem a za budování mého vztahu s Ním. Zjistil jsem, že disciplína přináší největší uspokojení a nejvíce ovoce.“ Byl osvobozen z pout závislostí a každý rok se 4. února slaví jeho obnovený život.

"V začátcích kapely, mi Bůh připomněl, že existují tisíce zpěváků lepších než já a tisíce kytaristů lepších než Mike, ale On nás vybral, abychom to dělali pro Něj. Byli jsme rozhodnutí přinést poselství do naší církve... probudit se, najít naši spokojenost a uspokojení v Něm, splývat s Ním a mít s Ním opravdový vztah. Ano, máme rádi hudbu a máme rádi lidi, ale více než cokoliv jiného chceme vidět lidi, jak dosahují hlubokého naplnění v Kristu.

Unspoken je americká křesťanská kapela, která vydala již 4 alba a skládá se z Mike Gomez, Jon Lowry, Chad Mattson a Ariel Munoz.

 

Oficiální web: http://www.unspokenmusic.com/

Přeloženo z: http://www.todayschristianmusic.com/

 

Jejich píseň " Who You Are " je o Boží schopnosti měnit kohokoliv bez ohledu na jejich minulost.

 

 

 


 

 

 


 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz