Po střední škole přišla Jonnymu stipendijní nabídka, aby se plně věnoval baseballu na Florida State University. Byl posledním ze čtyř bratrů, který ještě nevystudoval tuto školu. Ostatní jeho bratři již tuto školu vystudovali a dokonce jeho bratr Matt je profesionálním hráčem baseballu v hlavních ligách a druhý bratr hraje baseball profesionálně. Jonny začal tuto školu studovat v polovině roku 2002 a v týmu hrál po dobu jednoho roku. Později, ale začal pociťovat, že ho Bůh volá k hudbě.

Jonny vydal své první album „Shades of White“ v srpnu roku 2003 těsně před tím, než začal jeho druhý ročník vysoké školy. Jeho druhé album „Everyday God“ vyšlo během jeho čtvrtého roku studia na vysoké škole. Později vycházely jeho další nové písně a čím dál více se dostával do povědomí posluchačů. Jeho hudební kariéra začala v podstatě tím, že vedl chvály pro skupinu mladých lidí ve městě Lakeland.

Křesťanský umělec Jonny Diaz chápe, jaké to je žít hektický život. Ve svém životě se dostal do bodu, kdy cítil, že nemá čas na nic a nátlaků aby dosáhl toho, co musel udělat, bylo příliš mnoho.

„Psal jsem písně pro moji poslední nahrávku a vzpomínám si, jak jsem byl tak frustrovaný a jak jsem myslel na to, že nemám čas si sednout a strávit čtyři hodiny, pět hodin psaním písní. Říkal jsem si, kdo ví, jestli to někdo bude poslouchat.“

To co všechno prožíval ve svém nitru, se promítlo i do jeho písně „Breathe“. „Nikdy jsem si nemyslel, že by tu píseň mohl mít někdo tak rád. Tato píseň se několik týdnů držela na předních příčkách v rádiích.“

 

 

„Nikdy jsem necítil být povolaný do psaní pěkných písní, cítil jsem být povolaný k psaní skutečných písní. Žijeme v instagramní společnosti, která chce filtrovat každý obrázek a učinit z nich životy, které vypadají úžasně. A skrze svoji hudbu to chci změnit, chci odstranit tu masku. Chci, aby vše bylo skutečné a autentické.“

Jonnyho nejvíce proslavil song – hit r. 2009 "More Beautiful You," píseň, která inspiruje ženy, aby nebyly pod tlakem nějakých daných společenských standardů krásy, ale místo toho přijímaly Boží slovo a cítily se krásné v Jeho očích.

„Je to specifická píseň, kterou jsem napsal mladým ženám, což zní velmi bláznivě, protože o mladých ženách nic nevím – zeptejte se mé ženy! Ale jednu věc, které jsem se naučil je, že mají vrozenou touhu se cítit krásné a myslím, že jako kluci pro to nemáme opravdové pochopení. Na tom není nic špatného, ale problém nastává, když tyto dívky začínají věřit v kulturní definici krásy. Poté co teď trávím čas s mojí ženou a trávím čas se studenty po celé zemi, jsem schopen vidět tento boj natolik, že jsem chtěl napsat píseň, která mluví pravdu do života těchto dívek."

 

 

"A když jsme u písní, mým favoritem je píseň “Stand For You”. Je to akustická písnička, ale má v pozadí R&B beat, což je pro mě nová oblast. Jak se později ukázalo, moc se mi líbí."

 

Přeloženo z: www.newreleasetoday.com

Oficiální web: www.jonnydiaz.com

 

 

 

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz