Není to tak dávno, kdy jsem zde psala o kapele Only His a jejich prvním oficiálním videoklipu. Uběhlo pár měsíců a již je na světě jejich další nový videoklip s názvem "Přijď zas mezi nás".

 

 

 

 

Nedávno jste vypustili do světa váš druhý oficiální videoklip, který nese název "Přijď zas mezi nás." Jaké poselství můžeme vidět v této písničce? Co nám chcete skrze tuto píseň sdělit?

Jak už je zřejmé z názvu, tato písnička je o čekání na návrat - na návrat Ježíše Krista. Jak je v Písmu předpovězeno, Ježíš se vrátí a přijde Soudný den. Chceme vyjádřit, že i když víme, že to nepůjde úplně "po másle", tak i přes to se na něj radostně těšíme.

Váš videoklip je krásně propracovaný! Mám moc ráda Slovácko, a když jsem ve vašem klipu uviděla vinohrady, :-) nedá mi to a chci se zeptat, kde všude, na kterých místech ČR jste natáčeli tento nový videoklip?

Klip jsme točili v oblasti Bílých Karpat - Suchovské Mlýny, Nová Lhota, Javorník nad Veličkou, Hrubá Vrbka, Kuželov. Zavítali jsme ale i na jiná místa Jižní Moravy - Brno, Blansko, Olomučany, Rudice.

Ve vašem klipu jsem postřehla, že se v něm střídají různá místa, kde jste klip natáčeli - město, vesnice, příroda, kopce, hřiště... A tak mě k tomu napadlo, co skrze tato měnící se prostředí chcete vyjádřit ve spojitosti s písní? Má to nějakou hlubší pointu nebo to byl jen takový tvořivý nápad?

Samozřejmě jsme hledali nějaký nápad, který by byl zajímavý na oko, ale i tento nápad musel nějakým způsobem podpořit myšlenku písně. Chceme vyjádřit, že ať jsme kdekoliv, tak věříme a těšíme se na to, co jsem popsala už v první odpovědi. Zároveň chceme Bohu říci, že nebudeme jen pasivně čekat, ale že jsme připraveni jít Mu naproti, jít za Ním.

Tato píseň je úvodní písní vašeho nového CD "Přijď. Kde mají možnost si vaši fanoušci zakoupit tohle CD?

Toto CD mohou fanoušci zakoupit na našich koncertech. Je také možnost si CD objednat na dobírku. Veškeré informace o prodeji CD, ale i naší kapele, mohou nalézt na webových stránkách onlyhis.cz

 

Děkuji a přeji mnoho hudebních i životních úspěchů.

Markéta Maňáková

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz