„Někteří křesťané se domnívají, že techno je nevhodné k chválení“, říká ruský hudební producent Yuri Mamchur a zakladatel společnosti Technopraise. „Křesťané, kteří si myslí, že dance beats a Ježíš nejdou dohromady, přehlédli některé části Bible. Kniha Žalmů, podporuje oslavu Boha všemi dostupnými prostředky. Ježíšovým prvním zázrakem bylo vytvoření „nepřestávající párty“.

Hudební video „Hands to the Sky” ukazuje Johnnyho Hammera, tehdy třináctiletého jedinečného umělce techno chval a Alexis, kteří přezkoumávají rádiové hity z minulých let. Odrazeni nevhodnými písničkami, které souvisejí s drogami nebo mají sexuální obsah, se spojují s přáteli a zpívají originální taneční písně.

 

 

Mamchur říká, že chce, aby děti viděly, že křesťanská hudba může být moderní a cool. Tvrdí, že křesťanské děti požadují hudbu, která bude taneční, energická a mít rychlé tempo. Jeho odpověď: „Odvažme se a pojďme tančit a zpívat o Ježíši“.

"Techno chvály mi dávají možnost inspirovat děti po celém světě," říká Hammer. „"Děti mého věku jsou obklopeny mnoha negativními věcmi - šikanováním, násilím, drogami a brzkým sexem. Jsme vystaveni sprostým věcem. Miluji naši píseň, protože povzbuzuje děti, aby nechaly své vnitřní světlo svítit a sdílely svou lásku s Ježíšem s ostatními.“

"Ježíš je můj nejlepší přítel – někdo, kdo je vždy semnou. Hovořím s ním v těžkých časech a děkuji mu za všechny skvělé věci, které mi dal. Myslím, že je úžasné být křesťanským teenagerem a chci všechny děti povzbudit, aby se nestyděly za svou víru a následovaly své sny.“

www.facebook.com/technopraise

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz