Láďa Křížek v poslední době spolupracoval na nové desce kapely Citron s názvem Rebelie rebelů. Zde najdete jednu z jeho autorských písní s názvem Schoulená. Kdo má rád Láďovy písně, tak mi dá za pravdu, že se klidně může zařadit po bok Vzdálené. Mezitím, i přes všechny potíže s kapelou, se dokázal dát dohromady se světoznámými hudebníky a pro letní koncertování na třech velkých festivalech dal dohromady věhlasnou sestavu. A taky již vypustil první novou píseň, opět baladu s hlubokým textem Přátelství.

K této písni sám napsal:

Z celého srdce zdravím všechny naše fanoušky. Musím reagovat a touto cestou vám poděkovat za přízeň a ohlasy na novou písničku Kreysonu, Přátelství. Je to krásné pohlazení po duši nejen pro mne, ale pro všechny, kteří jsou součástí rodiny KREYSON.

Jako svěží vítr po bouři mě hladí po tváři vaše radost. Cítím, že jsem šťastný a přiznám se, že takovou radost jsem už moc potřeboval prožít. Má odpověď na všechna osočení v poslední době, je ve slovech této písně. Tak, jako kdysi se Vzdálenou, i teď Kreyson na počátku nové cesty přichází s pomalou baladou - Přátelství. Nějak to tak samo přišlo. No, možná mají dámy opravdu přednost. Na druhé skladbě se však už pilně pracuje a ta už musí letět jako vystřelený šíp.

Ještě jednou děkuji vám všem za podporu a přátelství.

Přátelství nejen když se daří, ale i uprostřed rozbouřeného moře...

Právě tehdy se ukážou ti skuteční přátelé.

Díky ještě jednou a těšíme se na setkání na koncertech!

Váš Láďa

Na co se můžeme při jejich letních vystoupeních těšit? Opět nechám promluvit samotnou kapelu:

Koncertní vystoupení “Kreyson MMXVII” naváže na nejúspěšnější éru desek "Anděl na útěku" a “Křižáci".

Koncertní show "Kreyson MMXVII" zdůrazní rytířské ctnosti - víra, věrnost, ochrana slabých a utiskovaných, dvornost k něžnému pohlaví, a čest, na níž se přísahá. Jedná se o hodnoty, na nichž je od základu postavena evropská společnost. Ladislav Křížek chce v dnešní, v mnoha ohledech z kořenů vytržené, době právě tyto základní stavební kameny naší kultury připomenout a postavit je na piedestal celého projektu.

Pro koncerty a tour "Kreyson MMXVII" sestavil Láďa Křížek kapelu v mezinárodním složení:

Ladislav Křížek – zpěv

 

Roland Grapow (Německo) (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN) – kytara

 

Michal Kůs (EAGLEHEART) – kytara

 

George Rain (CITRON, SEBASTIEN) - basová kytara

 

Mike Terrana (USA) (RAGE, TARJA TURUNEN, AXEL RUDI PELL) – bicí

 

 

A na závěr již na začátku vzpomínaná Schoulená.

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz