Skupina Good Work vznikla na jaře roku 1996 v Odrách. Prvních 19 let vystupovala pod názvem Paprsky. V listopadu 2015 došlo ke změně názvu. Obsazení zůstává v nezměněné podobě. Jedná se o približně třicetičlennou skupinu, která je velmi různorodá.

„Tady je alespoň pár míst, odkud pochází naši členové: Odry, Ostrava, Opava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Olomouc, Přerov, Zlín, Brno, Uherské Hradiště, Uherský Brod. Občas se objeví posily i z Čech. Různost našich působišť nás nesmírně obohacuje. Když se sejdeme, máme stále co probírat, až nám někdy na muziku ani nezbývá čas. Naše koncerty se snažíme řadit do 3týdenních cyklů, což je zjevné při pohledu na seznam vystoupení. Termíny se snažíme plánovat hodně dopředu, abychom si v kalendářích mohli vyhradit čas na společné akce, a přitom nám zbyl čas i na vlastní rodiny a další závazky a aktivity, kterým se věnujeme. Zveme vás na naše koncerty!"

 

Více informací o kapele a jejich koncertech:

Good Work - facebook

Good Work - oficiální web

 

 

Klip „Od samého rána"

Křesťanská hudební skupina GOOD WORK letos v červnu vydala další videoklip na píseň Od samého rána (album Znamení, 2016). V klipu je přesně zachyceno to, co je pro skupinu GOOD WORK typické - propojení tradic a moderní pop hudby. Přesně na to klip Od samého rána upozorňuje. Střídají se v něm záběry tradiční slovácké svatby a záběry koncertu. Vtipně je vše spojeno při scéně předávání svatebního daru novomanželům. Za povšimnutí určitě stojí krásné místo natáčení - Prašivá, tamní dřevěný kostel ze 17. století, který skvěle doplňuje atmosféru výpravného klipu kapely GOOD WORK.

 

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz