„KONEČNĚ. První nová píseň v tomto roce. Jsme tak vděční, že se s ní můžeme s vámi podělit. Tato píseň se zrodila z potřeby připomenout si, kdo má moc nad tím vším, co se kolem nás děje,“ říkají  členové Rend Collective k nové písni.

Jak již mnozí z vás možná už vědí, Severní Irsko a Spojené království prochází mnoha politickými přechody, které vyvolávají otázky o budoucnosti, které se někdy mohou zdát nepřekonatelné. Víme však, že to není jen Spojené království, které se nachází v období chaosu a neznámého - všude, kam se podíváme, se objevují problémy. Některé z nich jsou globální, jako je krize v Súdánu nebo protesty v Hongkongu. Jiné se nachází v soukromí, které jsou neméně zdrcující - ztráta člena rodiny nebo zaměstnání, období pochybností a zmatku.

Ale máme naději, přátelé! Odpověď na temnotu existuje, toto je naděje uprostřed chaosu. Jmenuje se Ježíš. Jeho jméno rozptyluje temnotu, Jeho jméno přivádí mrtvé k životu a je to právě Jeho jméno, před kterým by mělo pokleknout každé koleno a každý jazyk vyznat, že Ježíš je Pán.

Ve jménu Ježíše je moc, na kterou Jeho lidi mají právo- to znamená, že i vy a já. Moc nás posiluje a povzbuzuje. Moc, která pochází pouze od Něho. Doufáme, že vás tato píseň povzbudí, abyste mluvili o moci Jeho jména nad všemi vašimi okolnostmi, ať mohou být JAKÉKOLI!“

 

 

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz