Možná ji znáte, možná ještě ne. Důležité však je, že skupina Way to go nově představuje zamilovanou píseň “V jehličí”. Ta se stala první vlaštovkou, která z připravovaného alba spatří světlo světa. Way to go se však rozhodli milostný příběh dvou lidí posunout ještě o kousek dál a přicházejí tedy navíc s originálním klipem, jenž vzešel z dramaturgickorežisérského pera Janky Ryšánek Schmiedtové.

Abychom Vám neprozradili podstatu klipu, tak řekneme jen toto: “Je to příběh dvou tanečníků, kteří k sobě nevědomky hledají cestu.” Jestli se jim to podaří, nebo nakonec odtančí každý svým směrem, to se nechte překvapit 25. září 2020, kdy tento klip oficiálně vychází.
Natáčení proběhlo v ulicích Ostravy ve spolupráci s tanečníky Anežkou Knotkovou a Sergio Mendez Romerem. Kamery a střih zajistilo Studio FILM21 pod vedením Adama Parmy. Stejně tak neméně důležitou roli při natáčení hrál producent Lukáš Hradil. O kostýmy a líčení se poté postarala módní návrhářka Puma Stauder.
Way to go o singlu říká: „Píseň V jehličí je hravým vyznáním dvou lidí, kteří k sobě postupně nacházejí cestu. Spolupráce s realizačním týmem nám pomohla vytvořit něco nového a svěžího, co bychom chtěli přenést do svých dalších písní.”

 

 

Již zítra po 20.00 můžete klukům napsat, jak se vám líbí!:-)

 

Odkazy:

Facebook: https://www.facebook.com/waytogoband/ 
Instagram: https://instagram.com/waytogoband?igshid=1j7s7dsxh39r5 
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCcgM5S1K2QtsFltGxw3ToeA 
Web: www.waytogoband.cz 

Kontaktní osoba:
Jožka Balada, tel: 606787031, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz