Koncert SONICFLOOd na Velehradě mnoho lidí zaujal natolik, že jsem slyšel od některých mladých, že předčil koncert Rebeccy v Táboře. Jistě přišel vhod do chválové nálady, která vládla celým setkáním a silně se dotýkalo Rickovo svědectví o jeho zázračném uzdravení, které mnohé přivedlo k slzám. Podobně dojemně zněly i některé ohlasy, které jsme si vzájemně sdělovali.

 

Například jsem slyšel o kamarádovi našeho kolegy, který přijel jen na koncert a ještě před ním tvrdil, že je ateista. Ale po Rickově svědectví a jeho výzvě k tomu, kdo se chce modlit, zvedl ruce a přidal se ke společné modlitbě. Na fotografiích jsem zahlédl slzy na tvářích a přiznám se, že jsem je v průběhu koncertu měl na tváři taky. Bylo to obzvlášť tehdy, když jsem se mohl vnořit do překladů textů, které se objevovaly na obrazovce, pod kterou jsem stál.

 

Potěšující je, že se na místě pro pomoc Ukrajině vybrala částka 170 000 kč a ještě se čeká na částku z DMS. Tím ale naše pomoc nemusí končit, protože jak jsem se dočetl, ta je možné formou DMS tento projekt pomoci lidem na Ukrajině podpořit až do 14.7.2009. Proto když shlédnete záznam koncertu na Tv Noe, neváhejte sáhnout po mobilu a můžete pomoci těm, kteří se zde snaží zmírnit bídu místních lidí, ale především jim ukázat svou láskou na skutečnou Lásku, která je tam přivedla. Stačí zaslat SMS s textem DMS UKRAJINA na číslo 87777. Službu DMS zajišťuje občanské sdružení Fórum dárců. Cena DMS je 30,- Kč, Středisko humanitární pomoci od Vás obdrží 27,- Kč. Hned první příležitost budete mít již tuto středu 23.7. od 21 hodin a ve čtvrtek 24.7. od 8:30.

 

Jsem rád, že vám mohu díky Markovi Novákovi přinést texty všech písní, které zde zazněly. Kéž nám pomohou pochopit, čeho jsme se mohli účastnit a že jsme i touto formou oslavovali Boha.

 

Playlist koncertu:

I Have Come to Worship

Open the Eyes

I Want to Know You

All I’ve Failed To Be

I Will Give You All my Worship (just chorus)

Cry Holy

Holiness

Holy Moment

Your Love Goes On Forever

God is Here

Famous One

Light o/t World (ministry/prayer)

A Heart Like Yours

I Could Sing of Your Love Forever

Everlasting

God is Great

Lord of the Dance

 

 


Foto P. Petr Kuník

 

 

Odkazy:

http://www.tvnoe.cz – termíny repríz koncertu na Tv noe

/p>

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz