Letošní třetí pokračování koncertů z cyklu Třináctého na třináctce, do kterého si Slávek KLECANDR zve rozličné hudební hosty, nebude úplně obvyklé. Tentokrát totiž jeho hostem bude OBOROH, šestičlenná hudební skupina, kterou tento východočeský písničkář před dvaceti lety založil. Na koncertě zazní zhudebněné žalmy, které vznikaly během celé existence skupiny, ale i písně ze zatím posledního CD „Nocí mořem“.

 

Koncert se koná v sobotu 13. září 2008 od 19 hodin v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka) a vstupné je dobrovolné.

 

 „Skupina Oboroh existuje již téměř dvacet let. Pro jedny je to "jasná klasika", pro mnoho potenciálních posluchačů je však stále neobjevená.“

 

Přijďte si tedy poslechnout „klasiku“ či objevit „neobjevené“. A třeba i zjistit, co se skrývá pod zvláštním názvem tohoto pozoruhodného muzikantského seskupení...

 

Místa je možné si rezervovat do 12. 9. na mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Odkazy:

http://www.centrumbutovice.cz/

http://www.oboroh.cz

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz