Je povzbudivé, když někteří interpreti nestárnou. Takto by šli označit Rišo Čanaky a Mária Podhradská, o kterých jsme zde psali od samotného vzniku webu. Nestárnou proto, že s příchodem vlastních dětí na tento svět změnili svůj styl a zaměřili se na tvorbu písní pro děti a celou jejich rodinu. Díky tomu začaly vycházet jedno CD za druhým, pak se přidalo natáčení vlastních DVD s vyprávěním o kouzelném světě s názvem Spievankovo. Úspěch byl překvapivý. Psalo se o nich, že na jejich koncerty chodí více lidí, jak na hvězdy showbyznysu. Jejich umění pracovat s dětmi se na koncertech často přeneslo i na dospělé.

Není se tedy čemu divit, že se u nich zrodila touha natočit film. Příprava trvala dva roky a film SPIEVANKOVO A KRÁLOVNA HARMONIE měl v říjnu 2017 svou premiéru. Stejně jako u předcházejících DVD úspěch na sebe doslova nenechal čekat, protože návštěvností 28 000 diváků za první víkend trumfnul i největší zahraniční novinky. O tom všem, jak to všechno vznikalo, je možné si přečíst v rozhovorech nebo shlédnout na youtube.

 

S tímto jejich kouzelným světem se můžete potkat i skrze koncerty. Jeden už byl 15. 2. v Ostravě, v ČR budou ještě 16. 3. v Olomouci a 12. 4. v Jihlavě.

 

Odkazy:

http://www.spievankovo.sk 

https://www.facebook.com/spievankovo/ 

https://www.youtube.com/user/spievankovo 

 

Nejmenší diváci se jistě potěší jejich dříve natočenými DVD na Youtube.

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz